"Ekmek kanser yapıyor!"

Prof. Dr. Canan Karatay katıldığı bir söyleşide çok konuşulan açıklamalar yaptı. Karatay ekmeğin kansere davetiye çıkardığını söyleyerek sağlıklı bilinen buğday ekmeğinin aslında daha zararlı olduğunu belirtti...

1

Prof. Dr. Canan Karatay çarpıcı açıklamalar yaptı. Ekmeğin kansere davetiye çıkardığını, buğday ekmeğinin ise insülin değeri açısından normal ekmeğe göre daha zararlı olduğunu belirtti. Meyve suyunun alkol ile eş değer olduğunu belirten Karatay, YGS’ye giren öğrencilere de tavsiyeler vermeyi de ihmal etmedi.

Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği söyleşide sevenleriyle bir araya gelen Prof. Dr. Canan Karatay, sağlıklı beslenmeyle ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen söyleşiye, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz katıldı. Etkinlikte son dönemlerde en çok konuşulan ekmeğin kanser yapması, meyve suyu tüketme, YGS’ye girecek öğrencilerin yemesi gereken besinler gibi konulara da değindi.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ