Murat Boz'dan Aslı Enver'e barış mesajı

17 Mayıs 2017 07:59Güncelleme : 17 Mayıs 2017 08:09
Toplam İzlenme: 380

Son olarak Tuzla'da verdiği konser öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Murat Boz, "Bana Aslı'yı sormasınlar" demişti. Hiçbir açıklamada bulunmayan taraflar birbirlerinin fotoğraflarını da Instagram hesabından silmedi ve birbirlerini takibi bırakmadı.

Konsere hazırlanan Murat Boz, provadan bir görüntü paylaştı. Videoda "Elveda Deme" isimli şarkıyı söyleyen Murat Boz'un paylaşımındaki sözler dikkat çekti. Bu sözlerin ise ilişkiyi tamamen noktalama kararı aldığı öne sürülen Aslı Enver'e olarak yorumlandı.

Murat Boz'un söylediği 'Elveda Deme' adlı şarkının sözleri şöyle: Acım derin tarifsiz Talihsiz bir yerde Ne sen onu bulabilirsin Ne ben çıkabilirim İyi günümde dar günümde Sen hep orda yanıbaşımda Ne oldu da ayrılmaya Bunca heves anlatsana Elveda deme bana sakın Sen git dargınım, kırgınım olanlara Yıllara, hayalimi çalanlara  NE OLMUŞTU? Murat Boz, yakın arkadaşı Eser Yenenler ile birlikte moda programıyla adını duyuran Nihal-Bahar Candan kardeşlerle aynı eve girerken görüntülenmişti. (Posta)

Benzer Videolar