Yangın mahalleyi sokağa döktü

13 Ekim 2017 01:26Güncelleme : 13 Ekim 2017 01:31
Toplam İzlenme: 257

Şırnak’ın Cizre İlçesinde bir evin bodrum katında çıkan yangın korku ve paniğe yol açarken,mahalleliyi de sokağa döktü. Cizre’nin Cudi Mahallesinde bir evin bodrum katında çıkan yangın,korku ve paniğe yol açtı.Bodrum katını saran alevler, itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındı. Dumandan etkilenen bir çocuk ve bir kadına sağlık ekipleri ambulansta müdahale etti.

Cudi Mahallesi Zübeyde Sokakta Ömer Garan’a ait tek katlı evin bodrum katında gece saat 23:00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.Mahalle sakinlerinin fark edip bildirmesi üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri, alevli şekilde yanan yangına müdahale etti. Alev ve dumanların kapladığı mahallede oturanlar evlerin bitişikliği nedeniyle yangının sirayet etmesi korkusu üzerine evlerinden dışarıya çıktı. Dışarıda toplanan mahalleli, korku dolu gözlerle itfaiyenin yangını söndürmesini bekledi.

Yangın itfaiyenin yoğun çabası sonucu kontrol altına alındı. Dumandan etkilenen bir çocuk ve bir kadın olay yerinde hazır bekleyen bir ambulansa alınarak müdahale edildi.

Benzer Videolar