Güzellik » Estetik

Burun estetiği sonrası revizyon neden gerekir?
Burun estetiği dikkat çeken konular içinde yer alır ve özellikle de burun revizyonu, ikinci burun ameliyatı gibi başlıklar da ilgi çeker. Estetik cerrah Op. Dr. Defne Erkara burun revizyonu hakkında bilgi verdi.
İri göğüslerinden bakın nasıl kuruldu
Kadınların genellikle nihai sorunlarından birisi de ya çok iri ya da çok büyük göğüsler. Genellikle bu iki problemde de kadınlar genellikle ameliyat olmak zorunda kalıyorlar. Ancak Kanadalı Mel Cech geleneği bozdu ve bıçak altına yatmadan hayatını olumsuz etkileyen iri göğüslerinden kurtulmayı başardı.
Evde diş beyazlatma yöntemleri işe yarıyor mu?
Kömürlü diş macunu, zeytinyağıyla ağız çalkalama, muz kabuğu, portakal kabuğu... Bu yöntemler gerçekten diş beyazlatma ve ağız sağlığında işe yarıyor mu? Woman's Day'e konuşan kozmetik diş hekimi Dr. Luke Cronin açıkladı.
Geçirdiği estetik operasyonun ardından hayatını kaybetti
Kim Kardashian’a benzemek isterken canından oldu. ABD’de bir kadın yaptırdığı estetik ameliyatın ardından hayatını kaybetti.
Kemiği kırmadan burun estetiği Piezo
Burun ameliyatları sırasında burun kemiğinin kırılması işlemine ve ameliyat sonrasında yaşanan ağrılara son veren, yeni teknoloji ‘Piezo Burun Cerrahisi’hakkında merak edilen detaylar...
Kardashianlar'ın estetiksiz halleri
Keeping Up With The Kardashians yıldızları son yıllarda sansasyonel hayatları ile gündemimizi çokça meşgul ediyor. Peki güzellik ve moda trendlerini belirleyen Kardashianlar her zaman böyle mi görünüyordu?
Hangi genital soruna hangi tür genital estetik uygulanır?
Op. Dr. Defne Erkara kadınlarda genital estetik sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi verdi.
Meme protezi emzirmeye engel mi?
Estetik cerrah Op. Dr. Defne Erkara meme büyütme hakkında en çok merak edilen soruları cevapladı.
Kaş kontüründe enfeksiyon tehlikesi!
Kalın kaş modasıyla kadınlar arasında yayılmaya başlayan kaş kontürü operasyonlarında mükemmel sonuçlar elde edildiği gibi uygun koşullarda yapılmayan uygulamalar felaketle sonuçlanabiliyor.
Şimdi moda: Gamze estetiği
Gamzelerin doğuştan geldiği bilinir ama tıp dünyası buna da çözüm buldu. Yeni moda: gamze estetiği…
Diş çürükleri hakkında ilginç açıklama
Uzmanlar, dişlerde meydana gelen çürükler hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Diş çürüklerini ihmal eden kişilerin ilerleyen zamanlarda kalp-damar hastalıklarına, romatizmaya, ülsere, böbrek ve karaciğer sorunlarına, hatta kansere bile neden olabildiğini bildirdiler.
Göğüs sarkmasının nedenleri
Yıllar geçtikçe yüzümüz gibi vücudumuz da nasibini alıyor. Kadınlarda en büyük sorunlardan biri de göğüslerin sarkması. Peki göğüslerin erken yaşlarda sarkmasına sebep olan faktörler neler?
Neden Hint kınası sürmemelisiniz?
Deride, geçici küçük bir desen ne kadar büyük bir zarar verebilir? İşte geçici dövmeyle korkunç deneyimler yaşayanlardan uyarı niteliğinde fotoğraflar...
Yanlış dudak dolgusu kist yapıyor!
Dr. Pimple Popper (Dr. Sivilce Patlatıcı) adıyla bir internet fenomeni haline gelen Dr. Sandra Lee'ye rakip çıktı. Dr. Tijion Esho tarafından paylaşılan görüntüler Instagram'da 3 binden fazla görüntülendi.
Kalçanızın sağlığınız hakkında verdiği ipuçları
Oxford Üniversitesi’nde yapılan araştırmalarda kalça şeklinin sağlık hakkında ipuçları verdiği ortaya çıktı. Kalçalar ise 4 ana başlık altında inceleniyor. İşte kalça şeklinizin sağlığınız hakkında verdiği ipuçları…
Burun estetiği iş hayatındaki başarıyı etkiliyor
İnsanlar sosyal hayatta özgüvenli olmak için kusursuz bir yüz görünümüne sahip olmak istiyor. Yapılan araştırmalara göre de burun estetiği ameliyatı,iş hayatındaki başarıyı doğrudan artırıyor.
Estetik yüzünden göğüs uçları öldü
24 yaşındaki kadının tek istediği kilo verdiği için sarkan göğüslerini toparlatmaktı ancak yanlış yapılan operasyon sonucunda göğüs uçları öldü.
Emily Ratajkowski: Göğüslerim büyük diye...
Amerikalı ünlü model ve oyuncu Emily Ratajkowski seksiliğinin başına iş açtığını söyledi. Ratajkowski, büyük göğüsleri sebebiyle insanların onunla çalışmak istemediğini iddia etti.
Selülitin doğal bir şey olduğunu herkese gösterdi!
İngiliz model, selülitin gayet doğal ve utanılmaması gereken bir durum olduğunu göstermek için sosyal medya hesabından kendi selülitlerini sansürsüz bir şekilde paylaştı. Aynı zamanda kadınlara vücutlarıyla barışık olmaları için çağrıda bulundu. İşte İngiliz modelin paylaştığı o görüntüler…
Vajinal estetik yaptıranların yaşı 11'e düştü
İngiltere'de, cinsel organlarının görünümünden utanan ve vajinal estetik ameliyatı olmak isteyen kız çocuklarının sayısı artıyor…
İmplant diş nedir?
İmplant günümüzde doğal dişlere en yakın alternatiftir. İmplant diş, geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlar. İmplant yöntemi yüzünüzde doğal bir görünümü de beraberinde getirir.
Estetikte yeni moda: Göğüs ucu operasyonu
Değişen dünyada gün geçtikçe estetik operasyonlara da bir yenisi ekleniyor. İşte hayrete düşüren bir estetik operasyon modası: Göğüs ucu estetiği
Göğsünde iki tane saatli bomba taşıyor
43 yaşındaki kadın göğüslerini büyütmek için yasadışı yöntemleri tercih ettiği için her an ölebilir.
Çocuklarınıza kulak estetiği yaptırmak için geç kalmayın
Halk arasında kepçe kulak olarak anılan dış kulak deformitesi, kişileri en çok mutsuz eden estetik bozukluklardan biri. Uzmanlar uyarıyor: Çocuklarınıza en geç 6 yaşında kulak estetiği yaptırın.
Diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar?
Son zamanlarda ismi çok fazla duyulan diş beyazlatma kalemi insanlar tarafından çok merak ediliyor. Diş beyazlatma kalemini kullanmak isteyenlerin akıllarında sadece şu soru var; diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar? Marketlerde, eczanelerde ve kozmetik mağazalarında bulabileceğiniz diş beyazlatma kalemi nedir, ne işe yarar diyorsanız cevaplarını birazdan öğreneceksiniz.