Güzellik » Estetik

Kulaklarınızı saklamayın!
En sık görülen sorunlardan biri olan kepçe kulak sorun olmaktan çıkıyor...
Kim Kardashian'a bir günde ne oldu?
Porto Riko tatili sırasında tüm dünyanın gözü üzerindeyken oldukça bakımsız görüntüler veren Kim Kardashian, bir günde gelen değişimiyle herkesi şaşırttı.
Prof. Dr. Reha Yavuzer'den yenilenme tavsiyeleri
Türk kadınlarının yüzde 96’sı da daha genç ve çekici görünmek için dolgu yaptırdığını ya da yaptırabileceğini ifade ediyor.
Kim Kardashian'ın son hali şaşırttı
Şu sıralar kardeşi Kourtney Kardashian ve bazı kız arkadaşlarıyla tatil yapan Kim Kardashian, son haliyle görenleri şaşırttı. Oldukça zayıfladığı gözden kaçmayan 36 yaşındaki Kardashian'ın vücudu adeta estetik operasyonlara isyan ediyor.
Dövmeleri sildirmek mümkün mü?
İstenmeyen dövmenizden kurtulmak için üzerine yenisini yaptırmak zorunda değilsiniz
Hollywood yanağı estetiği ile daha çekici yüzler!
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Ufuk Askeroğlu, “Hollywood yanağı estetiği, yüz konturunun köşeli ve yanaktaki yağ yastıklarının fazla olduğu yüzlere uygulanbir üçgenleştirme prosedürüdür." diyor
Dermal dolgunun içinden çıkanlar şoke etti!
41 yaşındaki kadın, 2 yıl önce yaptırdığı dermal dolgu ağrıya neden olunca doktora gitti. Dermal dolgunun içinden çıkanları mideniz kaldırmayabilir!
Egzotik Barbie olmak için bir servet harcadı
28 yaşındaki eski hostes estetik ve bronzlaşma merakıyla bambaşka birine dönüştü. Durmaya da niyeti yok.
Genital estetik ile cinsel hayatınızı güzelleştirin
Kadınların özgüvenini artıran genital estetik operasyonların çiftlerin cinsel hayatını da güzelleştirdiğini belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert estetik operasyonlar hakkında bilgi verdi.
Burun estetiğine ihtiyacınız var mı?
Son yıllarda artış gösteren burun estetik ameliyatları hakkında konuşan Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu merak edilenleri anlattı...
Burnunuz yüzünüze uygun mu?
Yüz tipine en uygun burun şekli nasıl olmalı ya da ideal burun nasıl olmalı herkesin en merak ettiği konudur. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk yüz ile uyumlu bir burnun nasıl olması gerektiğini anlatıyor.
Burun ameliyatı öncesi ne yapmam lazım?
Burun estetiği öncesinde nelere dikkat etmek gerekli? Burun ameliyatı öncesi neler yapmak lazım? Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bahadır Baykal konu ile ilgili bilgiler verdi.
Botoks terlemeyi nasıl durdurur?
Ter önleyici kozmetik ürünler de sadece kısmi çözüm sağlar. Bu noktada en rahatlatan ve kalıcı etki bırakan tedavi, botoks enjeksiyonudur. Peki, botoks terlemeyi nasıl durdurur?
Kaş usturası nedir? (Kaş usturası nasıl kullanılır?)
Kaş usturası, özellikle kadınlar tarafından oldukça aranan bir ürün. Peki ya kaş usturası nadir? Kaş usturası nasıl kullanılır ve ne işe yarar? İşte çok aranan kaş usturası hakkında bilmeniz gerekenler?
Göğüsleri büyüten doğal karışımlar
Yeşil eczane kitabının yazarı Dr. James Duke'’tan göğüslerinizi büyütecek doğal karışım tarifleri…
Göğüslerinizi sıkılaştırmanın 5 yolu
Göğüs sıkılaştırmak daha güzel olmak için istenir hep ancak unutulmamalıdır ki sağlık daima önce gelir. Sağlıklı ve doğal yollarla göğüsleri sıkılaştırabilmek için günlük hayatınızda yapabileceğiniz 5 şeyi listeledik.
Göğüslerinizi şekillendirmek için 5 doğal yöntem
Mükemmel göğüsler neredeyse tüm kadınların hayalidir. Size vereceğimiz önerilerle artık bu durum hayal olmaktan çıkacak, günlük yaşantınızda yapacağınız bir takım değişikliklerle mükemmel göğüslere kavuşabileceksiniz.
İple tüy almanın püf noktaları
Yüz bölgenizde çıkan tüyler için sürekli kuaföre gitmekten sıkıldıysanız size vereceğimiz önerileri dikkate alarak tüy problemlerinizden rahatça kurtulabilirsiniz.
En tuhaf göğüs implantı hikayeleri
Bütün estetik operasyonlar olduğu gibi göğüs implantları da her geçen gün popülerleşiyor. Günümüzde göğüs implantları gittikçe sıradanlaşsa da bazen hiç akla gelmeyecek olaylar yaşanıyor.
En ilginç el dövmeleri
Elinize dövme yaptırmayı düşünüyorsanız bu el dövmesi modellerini görmeden geçmeyin...
Estetik operasyonlardan vazgeçmeyenler
Sosyal medya kullanımının artışı, medyada yaratılan güzellik algısı derken estetik operasyonlar gitgide yayılıyor. Bazıları ise ipin ucunu kaçırıp bu operasyonlara bağımlı hale geliyor. İşte estetik operasyonlarıyla tüm dünyada olay yaratanlar...
Sadece 3 malzemeyle diş çürüklerine veda edin
Size vereceğimiz bu tarifi düzenli olarak kullanırsanız diş çürümelerini tedavi ederek diş kaybının önüne geçebileceksiniz.
Selfie çılgınlığının karanlık yüzü
Selfie çılgınlığı yayılmaya başladığından beri estetik ameliyatlarda büyük bir artış olduğunu söyleyen Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, selfienin karanlık yüzü hakkında bilinmeyenleri anlattı.
13 yaşından beri korse giyen kadın görenleri şaşırtıyor
13 yaşında omurgasındaki eğriliği düzeltmek için korse giymeye başlayan kadın üzerinden 8 yıl geçtikten sonra incecik beliyle görenleri hayrete düşürüyor.
Ciltteki sarkmalar nasıl engellenir?
Yaş ile birlikte ciltte kırışıklıklar, sarkmalar ve lekelenmelerin olduğunu söyleyen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon / Proloterapi Eğitmeni Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya, cilt ve cilt altı dokularını besleyerek bu değişikliklerin azaltılabileceğini belirtti.