Güzellik » Estetik

İple tüy almanın püf noktaları
Yüz bölgenizde çıkan tüyler için sürekli kuaföre gitmekten sıkıldıysanız size vereceğimiz önerileri dikkate alarak tüy problemlerinizden rahatça kurtulabilirsiniz.
En tuhaf göğüs implantı hikayeleri
Bütün estetik operasyonlar olduğu gibi göğüs implantları da her geçen gün popülerleşiyor. Günümüzde göğüs implantları gittikçe sıradanlaşsa da bazen hiç akla gelmeyecek olaylar yaşanıyor.
Kadınlar için 15 harika omurga dövmesi
Son zamanlarda vücudun hassas bir bölgesi olan omurga üzerine yapılan dövmeler oldukça popüler olmaya başladı. Kişiye değişik bir hava veren bu bölgeye dövme yaptırmayı düşünüyorsanız bu galeri size bir fikir verebilir.
En ilginç el dövmeleri
Elinize dövme yaptırmayı düşünüyorsanız bu el dövmesi modellerini görmeden geçmeyin...
Estetik operasyonlardan vazgeçmeyenler
Sosyal medya kullanımının artışı, medyada yaratılan güzellik algısı derken estetik operasyonlar gitgide yayılıyor. Bazıları ise ipin ucunu kaçırıp bu operasyonlara bağımlı hale geliyor. İşte estetik operasyonlarıyla tüm dünyada olay yaratanlar...
Sadece 3 malzemeyle diş çürüklerine veda edin
Size vereceğimiz bu tarifi düzenli olarak kullanırsanız diş çürümelerini tedavi ederek diş kaybının önüne geçebileceksiniz.
Selfie çılgınlığının karanlık yüzü
Selfie çılgınlığı yayılmaya başladığından beri estetik ameliyatlarda büyük bir artış olduğunu söyleyen Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, selfienin karanlık yüzü hakkında bilinmeyenleri anlattı.
13 yaşından beri korse giyen kadın görenleri şaşırtıyor
13 yaşında omurgasındaki eğriliği düzeltmek için korse giymeye başlayan kadın üzerinden 8 yıl geçtikten sonra incecik beliyle görenleri hayrete düşürüyor.
Ciltteki sarkmalar nasıl engellenir?
Yaş ile birlikte ciltte kırışıklıklar, sarkmalar ve lekelenmelerin olduğunu söyleyen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon / Proloterapi Eğitmeni Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya, cilt ve cilt altı dokularını besleyerek bu değişikliklerin azaltılabileceğini belirtti.
Göğüs implantları hayatını mahvetti
Kocası erkek gibi görünüyorsun dedikten sonra göğüslerini büyütmeye karar veren kadının son 13 yılı kabus gibi geçti.
Genital organı hayatını kabusa çevirdi
Genital organının fazla büyük olduğunu söyleyen kadın, birlikte olduğu erkeklerden gelen korkunç yorumlardan sonra bıçak altına yatmaya karar verdi.
Cinsiyetsiz bir uzaylı olmak için bir servet harcadı
Ne erkek ne de kadın gibi hissettiğini söyleyen 22 yaşındaki adam, görüntüsünü değiştirmek için bir servet harcadı.
Kaş yaparken göz çıkarmayın!
Son birkaç yıldır kalıcı güzelliğin basamaklarını hızla çıkan seyrek saçlar ve kaşlara yapılan "Microblading" uygulamasını duymayan kalmadı!
Ev yapımı diş beyazlatıcı tarifleri
Pek çok kişi sağlıklı ve bembeyaz dişlere sahip olmak ister ancak çok az insan kimyasal beyazlatma yöntemlerine başvurur. Siz de kimyasal beyazlatmayı tercih etmeyenlerdenseniz ev yapımı diş beyazlatıcıları deneyebilirsiniz.
Migrenin sebebi şaşırttı
Görme kaybı, göz kararması ve şiddetli migrenle mücadele eden eski Playboy modeli, hastalığının kaynağının yıllar önce yaptırdığı estetik operasyon olduğunu buldu.
Uyurken sütyen takmak sarkmayı önler mi?
Yaygın bir inanışa göre geceleri sütyenle uyumak göğüslerin sarkmasını önler. Uzmanlar bu inanışı masaya yatırdı ve oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıktı.
Genital kıl ektirmeye talep artıyor
Kadın dünyasında moda her gün değişiyor. Genital kıllarda bile yeni trendler karşımıza çıkıyor. Bazı ünlülerin genital kıllarını uzattıklarını açıklamalarının da etkisiyle kadınlar genital bölgeye kıl ektirmeye başladı.
Liposuction ameliyatı can aldı
36 yaşındaki kadın liposuction yaptırmak için Kolombiya'ya gitti. Ameliyattan önce eşini arayıp çok korktuğunu söyleyen kadının son sözleri bunlar oldu.
En güzel renkli dövme modelleri
Hong Kong'lu dövme sanatçısı Mini Lau'nun yaptığı dövmelerin her biri, dövme sevmeyenleri bile büyülüyor. İşte Mini Lau'nun sulu boyayı andıran renkli dövme modelleri...
30 dakikada dişlerinizi beyazlatabilmeniz mümkün!
Diş Sağlığı Polikliniği Protez ve İmplantoloji Uzmanı Diş Hekimi İlker Arslan, Çay, kahve, sigara ve renkli içeceklerin diş rengine zarar verdiğini ve 30 dakikada diş beyazlatma işleminin gerçekleşmesinin mümkün olduğunu belirtti.
Gülüşünüzü tazeleyin!
Diş estetiği ile artık daha genç görünmek mümkün. Nasıl mı? Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Nihat Tanfer sizin için anlatıyor...
Abla kardeş sütyensiz çıktılar
Kim Kardashian ve küçük kardeşi Kylie Jenner Kosta Rika tatili sırasında sütyensiz görüntülendi. 19 yaşındaki Kylie'nin göğüslerinin büyüklüğü "yeni bir estetik mi?" sorusunu akıllara getirdi.
Kylie'ye meydan okudu
Kosta Rika'da tatil yapan Khloe Kardashian, dudak pozlarıyla ünlü küçük kardeşi Kylie Jenner'a verdiği pozla meydan okudu.
Mezoterapi ile tanışın
Mezoterapi hakkında açıklamalarda bulunan Medikal Estetik Hekimi Dr. Meral Seyman, mezoterapinin kullanım alanları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Hangi yaşta hangi estetik oprasyon yapılır?
Her yaşta güzelliğine önem verenler estetik operasyonlara oldukça talep gösteriyorlar. Peki hangi yaşta hangi estetik operasyon yapılmalı?