İlişkiler » Evlilik

Düğün öncesi bu testleri mutlaka yaptırın
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Nafiz Karagözoğlu, düğün öncesi yapılması gereken sağlık taramalarının öneminden bahsetti...
Sevgilisine fark ettirmeden 148 fotoğrafta evlenme teklifi etti
38 yaşındaki adam, sevgilisine evlenme teklifi etmek için oldukça dikkat isteyen romantik bir yöntem buldu. Kız arkadaşı bir dakika olsun şüphelenmedi.
Çeyiz listesi (2017 çeyiz listesinde neler var?)
Evlilik sezonu açıldığına göre çeyiz listesi düzenlemeler de başlamıştır. Bu nedenle sizin için 2017 çeyiz listesi hazırladık. Çeyiz listesinde neler var, neler olması gerek öğrenmek için haberimizi inceleyebilirsiniz. İşte 2017 çeyiz listesi…
Böyle evlenme teklifi görülmedi
Amerikalı adam sevgilisinin ayaklarını yerden kesecek bir evlenme teklifi planladı ancak teklif ettikten hemen sonra olan oldu.
En güzel davetiye modelleri (Düğün, nişan davetiye modelleri)
Düğün sezonunun yaklaşmasıyla internette davetiye modelleri aranması da arttı. En güzel, en değişik ve en romantik davetiye modelleri her çiftin istediği kriterler. Bu nedenle size düğün, nişan davetiye modelleri için bir haber hazırladık
İdeal kocayı bulduğunuzun 10 işareti
Aşık olduğumuz erkeğin mükemmel olduğunu düşünebiliriz ama bir süre sonra onun mükemmelliğinden şüphe duyarız. Sevdiğiniz adam bu 10 özelliğe sahipse o zaman ideal koca adayınızı buldunuz demektir.
Eşinizin annesi olmayın!
Farkında olmadan yaptığınız bazı davranışlar eşinizin sizi annesi gibi görmesine neden olabilir. Kocanızla olan ilişkinizin, anne çocuk ilişkisine dönüşmesini istemiyorsanız size anlatacağımız davranışlardan kaçınmalı,yaptığınızı düşünüyorsanız da bir an önce vazgeçmelisiniz.
Ombre düğünler
Ombre deyince akla gelen koyudan açığa geçen saçlar artık mazide kaldık. Gelinlikten, pastalara, değişik renklerdeki saçlardan, mekan tasarımına bu gölge oyunları hakim. İşte en güzel ombre düğünler…
Evlilikten soğutan düğün gelenekleri
''Evlenmekten vazgeçiyorum'' dedirtecek ülke ülke düğün gelenekleri...
Evlilik Hazırlıkları Fuarı açılıyor
Evlenmeye hazırlananlar için Evlilik Hazırlıkları Fuarı Özge Ulusoy'un baş manken olduğu Seren Moda Defilesi ile açılıyor.
Kocasına alerjisi var
29 yaşındaki kadın nadir görülen hastalığı yüzünden, eşiyle ayrı yaşıyor. Çiftin yan yana gelmesi bile ölümcül reaksiyonları tetikliyor.
Aynı köyden biriyle evlenenler dikkat!
Aynı köyde birlikte yaşayan bireylerin evlenmelerinin tehlikeli olduğunu biliyor musunuz? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Murat Gök, durumu böyle açıklıyor...
İkizler aynı adamla evlenecek
Daha önce aynı yatağı ve aynı sevgiliyi paylaştıklarını söyleyen Avustralyalı ikizler, şimdi de aynı adamla evleneceklerini duyurdu.
Yazar - Aile / Evlilik Terapisti Serhat Yabancı
Alttan almak fedakarlık mı kaçış mı?
Pronovias 2017 gelinlik modelleri
2017'de evlenmeye hazırlanan gelin adayları için Pronovias'ın göz alıcı 2017 gelinlik modelleri...
Evlenme teklifi ettiğini unuttu
Beynindeki kanama hafızasını kaybetmesine yol açan 33 yaşındaki adam, nişanlısına evlenme teklifi ettiğini unuttu.
Bekarlar daha erken ölüyor
Yapılan son araştırmalara göre yalnız ve bekar insanlar, %70 oranında felç geçirmekten ölüm riskine sahip...
Kadınlar sakallı erkeklerle uzun süreli düşünüyor
Yapılan yeni bir araştırmanın sonucuna göre kadınlar, kısa süreli ilişkiler için kirli sakallı erkekleri tercih ediyor ancak gür sakallı erkekleri "eş adayı" olarak görüyor.
2017 düğün trendleri
Mekandan gelinliğe, iç giyimden takıya, düğün dansından davetiyeye 2017'nin düğün trendleri neler? Modern zaman gelinlerinin düğün tercihleri nasıl?
Sezonun en güzel kuyruklu gelinlikleri
Bu sezon gelin adaylarının tercihi kuyruklu gelinlikler
Yenilebilir buketler düğünlerin yeni trendi
Çiçek yerine sebze ve meyvelerden yapılan buketler bu sene pek moda
Evleneceğiniz kişiye sormanız gereken sorular
Aşk, sağlıklı bir evlilik için çok önemli. Ancak evlenmeden önce akıl terazisine koymanız gereken konular var. İşte evlenmeden önce partnerinize mutlaka sormanız gerkeen sorular...
65 yıl sonra evlendiler
86 yaşındaki Davy ile 82 yaşındaki Helen, aileleri yüzünden nişan attıktan tam 65 yıl sonra evlendi.
Renklerine göre gelin çiçeklerinin anlamı
Her rengin bir anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Gelin çiçeğinizi seçerken bu anlamları göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz.
En komik düğün fotoğrafları
Düğün fotoğrafçıları öyle anları fotoğrafladı ki düğün albümünde yerini alamasalar da hafızalardan kolay kolay silinmeyecek.