Güzellik

Dövmeleri sildirmek mümkün mü?
İstenmeyen dövmenizden kurtulmak için üzerine yenisini yaptırmak zorunda değilsiniz
Hollywood yanağı estetiği ile daha çekici yüzler!
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp. Dr. Ufuk Askeroğlu, “Hollywood yanağı estetiği, yüz konturunun köşeli ve yanaktaki yağ yastıklarının fazla olduğu yüzlere uygulanbir üçgenleştirme prosedürüdür." diyor
Kuş tüyü kaş modası
Birkaç gün önce Finlandiyalı makeup artist Stella Sironen, Instagram'da kuş tüyü kaşlarının fotoğrafını paylaşıp şakayla yeni kaş modasının bu olduğunu yazdı. Sosyal medya bunu fazla ciddiye alınca kuş tüyü modası yayılmaya başladı.
Dermal dolgunun içinden çıkanlar şoke etti!
41 yaşındaki kadın, 2 yıl önce yaptırdığı dermal dolgu ağrıya neden olunca doktora gitti. Dermal dolgunun içinden çıkanları mideniz kaldırmayabilir!
Kaşları uzatmanın yolları
İnce kaşların moda olduğu dönemde çoğumuz kaşlarımızı fazla inceltmek gibi bir gaflete düştük. Ancak uzun yıllardır kalın kaş modası hakim ve hiçbir yere gideceğe benzemiyor. Siz de küsen kaşlarınızı geri kazanmak istiyorsanız kaş uzatmak için birkaç tavsiyemiz var.
Cildinizin parlamasını sağlayacak maske tarifi
Parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşmak bayanların ve erkeklerin neredeyse ortak hayali... Acı biberle parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte yöntemimiz.
Batıklardan kurtulmanın yolu
Genellikle genital bölge, koltukaltı ve bacaklarda oluşan batıklar küçük bir sorun gibi görünse de görüntüsü ve verdiği acı ile sinirlerinizi bozmaya yetebilir. Peki batıklardan kurtulmak için ne yapmalıyız? Batık oluşumu nasıl önlenir?
Dolgun ve kusursuz dudaklar için pratik öneriler
Pek çok kadın dudaklarını dolgun ve kusursuz göstermek için çeşitli kozmetik ürünlerine ve estetik operasyonlara tonlarca para harcar. Aslına bakarsanız evinizde uygulayabileceğiniz pratik yöntemlerle de mükemmel dudaklara sahip olabilirsiniz.
Bacaklarını 1 yıldır almıyor
Instagram yıldızı, 1 yıl önce bacaklarını ve koltuk altı kullarını almayı bıraktı. Nedenleri bir videoyla açıklayan genç kadın herkesi aynı şeyi yapmaya davet etti.
Egzotik Barbie olmak için bir servet harcadı
28 yaşındaki eski hostes estetik ve bronzlaşma merakıyla bambaşka birine dönüştü. Durmaya da niyeti yok.
Gözaltı torbalarından kurtulmanın yolları
Gözaltı torbaları genellikle yaşın ilerlemesiyle meydana gelen oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu sıkıntılarınızdan bir takım pratik yöntemlerle kurtulabilirsiniz. Nasıl mı? İşte gözaltı torbalarınızdan kurtaracak pratik yöntemler…
Genital estetik ile cinsel hayatınızı güzelleştirin
Kadınların özgüvenini artıran genital estetik operasyonların çiftlerin cinsel hayatını da güzelleştirdiğini belirten Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert estetik operasyonlar hakkında bilgi verdi.
En iyi saç düzleştirme maskeleri (Saç düzleştirme yöntemleri)
En iyi saç düzleştirme yöntemini arayanlar için harika maskeler sunuyoruz. En iyi saç düzleştirme yolunu arayanlar için verdiğimiz bu tarifler çok işe yarayacak. İşte en iyi saç düzleştirme maskeleri…
Burun estetiğine ihtiyacınız var mı?
Son yıllarda artış gösteren burun estetik ameliyatları hakkında konuşan Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu merak edilenleri anlattı...
Emla krem nedir? (Emla krem nasıl kullanılır?)
Özellikle epilasyon yapan kadınlar tarafından çok aranan Emla krem nedir? Emla krem ne işe yarar nasıl uygulanır? Yan etkisi var mıdır? İşte Emla krem hakkında merak ettiğiniz her şey…
Burnunuz yüzünüze uygun mu?
Yüz tipine en uygun burun şekli nasıl olmalı ya da ideal burun nasıl olmalı herkesin en merak ettiği konudur. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk yüz ile uyumlu bir burnun nasıl olması gerektiğini anlatıyor.
Arındırıcı yüz maskeleri
Stresli durumlar yoğun çalışma hayatınızı cildinizi yorgun gösterebilir. Ancak bunları artık dert etmeyin. Size vereceğimiz arındırıcı maskelerle eskisinden daha iyi bir cilde sahip olacaksınız.
Kıl dökülmesinin sebepleri
Genellikle saç dökülmesi (Saç kıran) olarak bilinen kıl dökülmesi vücudun her yerinde meydana gelebilir. Peki, bunun nedenleri nelerdir?
Çiçek desenli dövmeler
Bahar ruhunu yansıtan, bu çiçek desenli dövmeleri gördükten sonra siz de dövme yaptırmak isteyeceksiniz.
Gelinler için makyaj trendleri
İtalyan profesyonel makyaj markası KIKO Milano, ilkbahar ve yaz düğünlerine damga vuracak makyaj sırlarını paylaşıyor.
Sizi 10 yıl daha genç gösterecek 10 yiyecek
Hepimiz mümkün olduğu kadar olduğumuzdan daha genç görünmek isteriz. Genetiğimiz bunu belirleyen en önemli etken olsa da bazı besinleri tüketerek daha genç bir cilde sahip olmak mümkün.
Burun ameliyatı öncesi ne yapmam lazım?
Burun estetiği öncesinde nelere dikkat etmek gerekli? Burun ameliyatı öncesi neler yapmak lazım? Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bahadır Baykal konu ile ilgili bilgiler verdi.
Botoks terlemeyi nasıl durdurur?
Ter önleyici kozmetik ürünler de sadece kısmi çözüm sağlar. Bu noktada en rahatlatan ve kalıcı etki bırakan tedavi, botoks enjeksiyonudur. Peki, botoks terlemeyi nasıl durdurur?
Kaş usturası nedir? (Kaş usturası nasıl kullanılır?)
Kaş usturası, özellikle kadınlar tarafından oldukça aranan bir ürün. Peki ya kaş usturası nadir? Kaş usturası nasıl kullanılır ve ne işe yarar? İşte çok aranan kaş usturası hakkında bilmeniz gerekenler?
Gözaltı morluklarınıza doğal maskeler
Gözümüzün altında oluşan morluklar çoğu zaman yüzümüzün cansız ve sağlıksız görünmesine neden olur. Bu durumu bir türlü engelleyemiyorsanız size vereceğimiz tarifleri uygulamanızı öneriyoruz.