İlişkiler

İlk cinsel deneyim kaç yaşında olmalı?
İlk cinsel deneyim için doğru yaş kaç? Cinsel ilişkiye başlama yaşı bireyi nasıl etkiler? Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, konuyla ilgili yapılan araştırmayı değerlendirdi.
Kafein iktidarsızlığa neden olur mu?
Kafeinn fazla tüketilmesi vücutta bir çok sorunu da beraberinde getiriyor. Peki ya kafein iktidarsızlığa neden olur mu?
Ameliyatsız vajina daraltma mümkün
Medikal Estetik Uzmanı Dr. Gina Moret, genital güzellik denildiğinde aklımıza gelmesi gereken başlıkları anlattı.
Ten uyumu nedir? Ten uyumu nasıl anlaşılır?
Ten uyumu nedir? Biriyle ten uyumu olup olmadığı nasıl anlaşılır? Ten uyumu neden önemlidir?
Erkeklerin beden dili işaretleri ne anlatıyor?
Karşınızdaki erkeği ilk buluşmada yaptığı beden hareketlerinden tanımak mümkün mü?
Sevgilisine fark ettirmeden 148 fotoğrafta evlenme teklifi etti
38 yaşındaki adam, sevgilisine evlenme teklifi etmek için oldukça dikkat isteyen romantik bir yöntem buldu. Kız arkadaşı bir dakika olsun şüphelenmedi.
40 yıllık eşini enjektörle besliyor
Trabzon'da yaşayan Erol Başdağ, çok genç yaşında Alzaymır hastalığına yakalanan eşini enjektörle besliyor.
Öpüşmenin püf noktaları
Ateşleyici bir ön sevişmenin en önemli unsuru öpüşmedir. Peki öpüşürken nelere dikkat etmeliyiz? İşte öpüşme teknikleri ve tutkulu bir öpüşmenin püf noktaları...
Boşanmaya götüren 5 neden
Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği’nin (PSİKODER) yaptığı bir anket, boşanmada sanıldığı gibi ekonomik nedenlerin değil ilişkisel nedenlerin başı çektiğini ortaya koydu.
Çeyiz listesi (2017 çeyiz listesinde neler var?)
Evlilik sezonu açıldığına göre çeyiz listesi düzenlemeler de başlamıştır. Bu nedenle sizin için 2017 çeyiz listesi hazırladık. Çeyiz listesinde neler var, neler olması gerek öğrenmek için haberimizi inceleyebilirsiniz. İşte 2017 çeyiz listesi…
Cinsel açlık nedir?
Sizinle evlenecek kadar sizi çok seven birinin, sizinle pek sık seks yapmak istememesi, incitici olduğu kadar biraz da kafa karıştırıcıdır. Siz de evli olduğu halde, seks açlığı çekenlerden misiniz?
Seks pozisyonları (Kamasutra seks pozisyonları)
Yatak odanızı canlandırmak istiyorsanız kamasutra seks pozisyonları aradığınız şey olabilir. Kamasutra seks pozisyonları çiftlerin farklı pozisyonları denemeleri için alternatifler yaratıyor. İşte heyecanlı değişik ve zevkli kamasutra seks pozisyonları…
Seks ilişkiyi güçlendiriyor
Seks sonrası hissedilen haz hissi iki gün sürüyor ve ilişkinizi güçlendiriyor.
Lolipop .
Kadınların yatakta duymak istediği en seksi aşk sözleri
Küllenen seks hayatınızı tekrar alevlendirin
Seks olmadan da evliliğimiz uzun yıllar sağlıklı bir şekilde devam eder deyip kendinizi kandırmayın. Özellikle erkeklerde seks yapma isteği güçlü bir istektir karşılanmadığı taktirde ciddi sorunlara sebep olabilir.
Seks canınızı mı acıtıyor?
Cinsel ilişki kadının zevk alması gereken deneyimken bu, pek çok kadın için acı verici bir şey haline gelebiliyor. Fakat bu rahatsızlığınızın basit bir açıklaması olabilir.
Flört ederken asla yapmamanız gereken şeyler
Erkekler kadınların hangi davranışlarından hoşlanmıyor? Kadınlar hangi erkeklerden uzak duruyor? İşte yapılan anketlere göre erkeklerin ve kadınların karşı cinste hoşlanmadığı şeyler...
Lolipop .
Anal seksle ilgili mutlaka bilmeniz gerekenler
O ameliyattan sonra seks bağımlısı oldu
Daha önce cinsel dürtüsünün olmadığını söyleyen 46 yaşındaki kadın, şimdi zamanının %99'unda seks düşünüyor.
"Kocam! Döver de sever de"
Tüm dünyada devam eden kadın şiddeti çeşitli araştırmaları da beraberinde getiriyor. Amerikalı ve Türk bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre ortaya çıkan sonuç "kadınların nerdeyse yarısının erkek şiddetini haklı buluyor olması"...
Umursamaz sevgilinin ilgisini çekmek için ne kadar ileri gidersiniz?
Umursamaz bir sevgili kendinizi değersiz hissetmenize yol açabilir. Peki sevgilinizin ilgisini çekmek için neler yaparsınız? Whisper internet sitesinde yayınlanan itirafları duyunca epey ileri gidilebileceğini göreceksiniz. Yine de siz yapmayın. Bizden söylemesi.
İktidarsızlığın asıl sebebi buymuş!
Pek çok erkek yaşlanma, obezite ve diyabet gibi hastalıklardan dolayı cinsel hayatlarında problem yaşıyor. Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre iktidarsızlığın sebebi hiç aklınıza gelmeyecek bir özelliğiniz olabilir: Kan grubunuz.
Orzgazm kabusa dönüşmesin!
Son zamandalarda orgazm sırasında baş ağrısı yaşayanların sayısı oldukça arttı. Peki bu şekilde cinsel ilişki esnasında baş ağrısı yaşayanlar ne yapmalı?
Böyle evlenme teklifi görülmedi
Amerikalı adam sevgilisinin ayaklarını yerden kesecek bir evlenme teklifi planladı ancak teklif ettikten hemen sonra olan oldu.
Partneriniz orgazm taklidi yapıyorsa dikkat!
Araştırmacılar yatakta orgazm taklidi yapan kadınlar hakkında oldukça ilginç sonuçlara vardı.
Erkek arkadaşınız evlenme teklifine hazır mı?
Erkek arkadaşınızın sizinle evlenmek için mi eğlenmek için mi birlikte olduğunu anlamak için size vereceğimiz önerilere göz atabilirsiniz.
Sevgilisine gönderdiği hediye şok etti
Dövme ve vücut modifikasyon uzmanı kadının onu aldatan sevgilisine gönderdiği hediye kimsenin aklına gelmez...