İlişkiler

Boşanma davası nasıl açılır? (Boşanma davası için yapılması gerekenler)
Boşanma davası açmak isteyenlerin gerekli prosedürleri daha net bilmeleri için hazırladığımız haberde boşanma davası açmak için gerekenleri bir araya topladık. Eğer karara vardıysanız boşanma davası açmadan önce haberimize göz gezdirin.
Penis kırılmasının en çok görüldüğü seks pozisyonları
Kulağa efsane gibi gelse yapılan araştırmalar seks sırasında penisin kırılma riski olduğunu gösteriyor. Brezilyalı araştırmacılar penis kırılmasının en çok gerçekleştiği seks pozisyonlarını inceledi. En riskli üç seks pozisyonunu öğrenince çok şaşıracaksınız.
Boşanırken dikkat edilmesi gereken 10 kural
Uzman Klinik Psikolog & Pedagog Gülşah Öztürk Erten, çocukların boşanma sürecini sorunsuz atlatabilmeleri için, ebeveynlerin dikkat etmesi gereken belli başlı davranışları anlatıyor.
En çok seks yapılan halka açık yerler
İnsanları en çok nerede seks yapmak heyecanlandırıyor? Ülkelere göre en çok seks yapılan halka açık alanlar nereler? Superdrug’s Online Doctor internet sitesinin Amerikalılar ve Avrupalılar arasında yaptığı anket cinsel fantezinin boyutlarını gözler önüne serdi.
Aldatmayı ele veren davranışlar
Partnerinizin sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz? Bazı davranışları aldatma sinyalleri veriyor olabilir. Peki partnerinizin sizi aldattığını nasıl anlarsınız?
Yalan söyledikten sonra ilişki nasıl düzeltilir?
İlişkilerde en önemli şey güvendir. Ancak bu kurala uymayıp yalan söylediyseniz ilişkinizi nasıl kurtaracağınız biliyor musunuz?
Aşkın yaşının olmadığını kanıtlayan çiftler
Yaş sadece bir rakamdır. Sizler için derlediğimiz bu haberimizde yaş alsalar da aşkları yaş almayan ve eskimeyen çiftleri görebilirsiniz.
Orgazm olamayan kadınlara iyi haber
Uzman Klinik Psikolog ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak, anorgazminin teşhisi, çeşitleri ve kolaylıkla yapılabilen tedavi süreçleri hakkında şu bilgileri verdi:
Göğüsler hakkında şaşırtıcı geçekler
Bütün kadınlar toplanın ve bu haberimizi dikkatlice okuyun. Çünkü göğsünüz hakkında bilinmeyen bu gerçekleri duyduğunuzda çok şaşıracaksınız.
Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken şeyler
Eşinizin veya sevgilinizin genel özelliklerini bildiğinizden emin misiniz? Bu haberimizden sonra sevgiliniz hakkında hiçbir şey bilmediğinizi fark edebilirsiniz...
Papatya Somer
İnternette tanışmanın zararları neler?
Bir seksle 60 orgazm
Hayatında hiç orgazm olmayan kadınlar haberimizi okuduktan sonra çok şaşırabilir ve hatta kıskanabilir ancak bu kadınlar bir gecede 60 kez orgazm olduğunu iddia ediyor.
Sevgilinle uyumlu olduğunu gösteren 7 işaret
Sevgilin ile gerçekten birbiriniz için mi yaratılmışsınız? Bunu anlaman için bu 7 işarete dikat etmelisin...
Gizem Aydoğan
Harikalar Diyarı'na Nasıl Gidilir?
Aşkta sınır tanımayan çiftler
Aşkın yaşı, sınırı, kilosu, boyu var mıdır? Bazı çiftler için yok. İşte toplumsal bütün baskılara ve alışılagelmiş ölçütlere aldırış etmeden aşklarını yaşayan çiftler...
Kayınvalidenizle iyi geçinmenin yolları
Eşinizi çok seviyor ve evliliğinizde kayınvalideniz dışında her şey mükemmel gidiyorsa bu haber tam size göre, tavsiyelerimize bir göz atın.
Papatya Somer
Feminist olmak erkek düşmanı olmak değildir
Aşk mı saplantı mı?
Saplantılı aşk akıl sağlığı problemlerinin habercisidir.
Düğün öncesi bu testleri mutlaka yaptırın
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. M. Nafiz Karagözoğlu, düğün öncesi yapılması gereken sağlık taramalarının öneminden bahsetti...
Aralarında büyük yaş farkı olan ünlü çiftler
İlişkilerinizde yaş farkını önemsiyor musunuz? Yoksa "aşkın yaşı yok" diyenlerden misiniz? Sizi bilmiyoruz ama bazı ünlüler aşkın yaşı olmadığını uzun soluklu ilişkileriyle gösteriyor.
En popüler 10 aşk kitabı (Aşk kitapları)
Aşk kitapları günümüzde en çok tercih edilen roman türlerinden biridir. Hayallerindeki aşkı okumak isteyenler için derlediğimiz en popüler 10 aşk kitabı içinden bir tanesi sizin de ilginizi çekecek. İşte en popüler aşk kitapları…
Ameliyatsız vajina daraltma mümkün
Medikal Estetik Uzmanı Dr. Gina Moret, genital güzellik denildiğinde aklımıza gelmesi gereken başlıkları anlattı.
Ten uyumu nedir? Ten uyumu nasıl anlaşılır?
Ten uyumu nedir? Biriyle ten uyumu olup olmadığı nasıl anlaşılır? Ten uyumu neden önemlidir?
Erkeklerin beden dili işaretleri ne anlatıyor?
Karşınızdaki erkeği ilk buluşmada yaptığı beden hareketlerinden tanımak mümkün mü?
Sevgilisine fark ettirmeden 148 fotoğrafta evlenme teklifi etti
38 yaşındaki adam, sevgilisine evlenme teklifi etmek için oldukça dikkat isteyen romantik bir yöntem buldu. Kız arkadaşı bir dakika olsun şüphelenmedi.