Yaşam

"Atlantikli Yıllar" Enka sahnede
Serhat Kılıç ve Tuluğ Tırpan, Ahmet Ertegün "Atlantikli Yıllar" Konseri İçin Yarın Akşam Enka'da Sahneye Çıkıyor.
Müzik dünyasının yıldızlarını “Wepublic Akustik”te
Türkiye’de ilk kez satışa sunulan özel markaları, farklı mimari tasarımı ve rahat yaşam anlayışı ile birleştirerek misafirlerine bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Boyner Grup’un yeni markası WEPUBLIC, müzik dünyasının yıldızlarını “Wepublic Akustik”te ağırlamaya devam ediyor.
Kendisini besleyen kadına her gün hediye getiriyor
Tua Plu isimli sokak köpeğinin düşünceli davranışı herkese ders olacak nitelikte...
Ev sukulentlerinin ölmemesi için dikkat edilmesi gerekenler
Ev sukulentlerinin bakımı nasıl olmalı? Sukulentlerin ölmemesi için dikkat edilmesi gerekenler neler? İşte sukulent bakmanın püf noktaları...
Ev taşırken dikkat edilmesi gerekenler
Ev taşımak bilindiği üzere oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Ama artık ev taşımaktan korkmayacak size vereceğimiz yöntemlerle çok kolay ve rahat bir şekilde taşınabileceksiniz.
2017 Güzellik ve Bakım Fuarı
Güzellik ve bakım ile ilgili en yeni trendler, en yeni ve teknolojik ürünler 28. Güzellik ve Bakım Fuarı’nda...
Zorlu Çocuk Tiyatrosu Nisan'da çocuklarla buluşacak
Zorlu Çocuk Tiyatrosu, “Karlar Ülkesi” ve “Lunapark Gezegeni” oyunları ile Nisan ayında da minik seyircilerle buluşuyor.
Turşu suyunun daha önce hiç duymadığınız kullanım alanları
Turşu suyunu, sinek ısırıklarından farenjit hastalığına kadar birçok farklı alanda kullanabilirsiniz.
MOİ Sahne’de 3-9 Nisan haftası
İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 3-9 Nisan haftası; birbirinden keyifli tiyatro oyunları, konserler ve sahne gösterileriyle dolu olacak.
Hakan Kırkoğlu 28 Mart günlük burç yorumları
28 Mart günlük burç yorumları ile yeniay haberi veren Hakan Kırkoğlu yeniayın enerjik olacağından da bahsediyor. 28 Mart günlük burç yorumlarında tüm burçlar için değerlendirmeler yaparken aynı zamanda genel değerlendirme ve maya burç yorumu da bulunmakta. İşte Hakan Kırkoğlu 28 Mart günlük burç yorumları…
Bay İfade dakikalarca alkışlandı
Türkiye’nin dünya çapındaki motivasyon konuşmacısı Bay İfade Volkan Akay, geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul’da sahne aldı.
Son yılların en erotik filmleri
Çıplaklığın, şehvetin, aşkın, tutkunun zirvede olduğu; son yıllarda erotikliğiyle en çok ses getiren filmler...
Veliefendi’de festival coşkusu
Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, ziyaretçileri için hazırladığı özel etkinliklerle, fuarı festivale dönüştürecek.
Çamaşır yıkarken en sık yapılan hatalar
Çamaşırlarınızın temiz ve düzgün görünmesi, çamaşırlarınızın ve makinenizin daha uzun dayanması için öncelikle çamaşırlarınızı doğru yıkamalısınız. İşte çamaşır yıkarken çoğumuzun yaptığı hatalar ve doğruları...
Minik buzağı köpekleri annesi gibi görüyor
Dışarıda kalmak için çok küçük olan minik buzağı, sahibinin yatak odasında kalmaya başlayınca köpekleriyle arkadaş oldu.
Seksi erkekler ve köpekleri
Hot Dudes With Dogs Instagram hesabı, birbirinden seksi erkeklerin köpekleriyle fotoğraflarını paylaşarak akılları başlardan alıyor.
Demirören İstiklal’de çok yönlü bir etkinlik alanı doğuyor
Social İstanbul tiyatrodan konsere, festivalden fuara birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapmaya olanak sağlıyor.
Kaş şekline göre karakter analizi
Eğer gözler kalbin aynasıysa, kaşlar da aynanın çerçevesidir. Ama kaşlarımız da karakterimiz hakkında pek çok şey söyleyebilir.
Hakan Kırkoğlu 27 Mart günlük burç yorumları
Hakan Kırkoğlu’nun sizler için hazırladığı 27 Mart günlük burç yorumları oldukça önemli değerlendirmelerle dolu. Sabırlı olmamız gerektiğini belirten Hakan Kırkoğlu, 27 Mart günlük burç yorumları ile gün içinde nelerden kaçınmamız gerektiğinizi de belirtiyor. İşte 27 Mart günlük burç yorumları…
Araba satın alırken nelere dikkat edilmeli?
Başta erkekler olmak üzere araba satın almak hemen hemen herkesin hayalidir. Ancak araba alırken birkaç önemli noktaya dikkat etmek gerekir. İşte araba satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar…
Hakan Kırkoğlu 24 Mart günlük burç yorumları
Hakan Kırkoğlu’nun hazırladığı 24 Mart günlük burç yorumları ile gün içinde nelerden kaçınıp, neler yapmamız gerektiğini bulabiliriz. Hareketli bir gün olabileceğini belirten Hakan Kırkoğlu 24 Mart günlük burç yorumları ile yanlış değerlendirmelere dikkat çekiyor. İşte 24 Mart günlük burç yorumları…
Hayvanlar rüya görürler mi?
Hayvanlarda insanlar gibi rüya görebilirler mi? Hayvanlar rüya görüp görmediklerini anlatamasalar da, araştırmacılar yaptıkları gözlemler sonucunda onların rüya görüp görmediklerine dair veriler sunuyor.
Rebel Moves ve Scratchy Sounds Babylon'da
Rebel Moves ve Scratchy Sounds aynı gece Babylon'da arka arkaya konser verecek.
Sound Ports I·stanbul ile sanata doyacaksınız
Sound Ports I·stanbul, kent mu¨zigˆine, alt ku¨ltu¨rlere, Akdeniz ruhuna, olumlu insanlara ve pozitif du¨s¸u¨nmeye adanmıs¸ bagˆımsız bir mu¨zik ve sanat festivalidir.
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nin Mart 2017 Çocuk Oyunları
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nin Mart 2017 Çocuk Oyunları yine çok renkli.