Yaşam

En yaratıcı kitapçı
Fransa‘daki Mollat Kitapçısının Instagram hesabı çok fazla ilgi görüyor. Bu durumun en önemli nedeni de çalışmaktan sıkılmış olan çalışanlar. Çalışanlar, kitap kapaklarını müşterilere ve kendi yüzlerine tutarak takipçilerine ilginç ilizyonlar sunuyorlar.
Astro Summer Camp bu yazın en keyifli tatili olacak
Göklerin Bilgeliği Okulu,  bu yaz Girit’te  düzenlediği ASTRO SUMMER CAMP 2017 ile, Astroloji Yaz Okulu programını  Ege’de unutulmayacak yaz yolculuğu ile birlikte sunuyor.
Çimen lekesi nasıl çıkar?
Çimen lekesi özellikle kumaş türü giysilerde çabuk emilir ve çıkartılması oldukça zorlaşır. Size vereceğimiz zahmetsiz bir yöntemle çimen lekesinden kurtulabileceksiniz.
Kan lekesi nasıl çıkar?
Kan lekesi kişiyi yoran ve çıkarılması çok zor olan bir lekedir. Ancak size vereceğimiz yöntemden sonra kan lekesini çıkarmak oldukça basit olacak.
Engelsiz Film Festivali
12-14 Mayıs tarihlerinde yapılacak Engelsiz Film Festivali, dans ve kamerayı buluşturuyor.
Black Sabbath belgeseli yolda
Black Sabbath, bir belgeselle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
2017 GİO Ödülleri için başvurular başladı
Bu yıl beşincisi gerçekleşecek 2017 GİO Ödülleri için başvurular başladı
Beşiktaş’ta Ulusal Çağdaş Heykel Sempozyumu
Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen Ulusal Çağdaş Heykel Sempozyumu Pazar günü sona eriyor.
Teknoloji ve İnsan Kolejleri öğrencilerini bekliyor
Türkiye’nin bilgi ve iletişim teknolojilerinde uzman ilk ve tek özel mesleklisesi zinciri Teknoloji ve İnsan Kolejleri (Tink), ilk kampüsünü Sancaktepe’de açtı.
İstanbul’un en önemli plakçıları Vakkorama Plak Günleri'nde
‘Vakkorama Plak Günleri’ İstanbul’un en önemli plakçılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.
1 dev rulo havlu = 3 normal rulo havlu
Solo, yeni Dev Rulo Havlu ile evlerde kağıt havlu kullanım alışkanlıklarını değiştiriyor.
Hakan Kırkoğlu 27 Nisan günlük burç yorumları
27 Nisan günlük burç yorumları ile önemli değerlendirmelerde bulunan Hakan Kırkoğlu daha kararlı bir günde olduğumuzu belirtiyor. 27 Nisan günlük burç yorumları ile tüm burçlar için özel değerlendirmeler yaparken aynı zamanda maya takviminden de bahsediyor. İşte 27 Nisan günlük burç yorumları…
Tül perdeleri beyazlatmanın püf noktaları
Hangi yöntemi denerseniz deneyin tül perdelerinizi bir türlü beyazlatamıyorsanız size vereceğimiz önerilerle tül perdelerinizi ilk günkü gibi kar beyazı rengine dönüştürebilirsiniz.
En tarz gül konseptleri Güldemet’te
Hayat Gül’ünce Güzel” sloganıyla online çiçek gönderimine farklı bir soluk getiren Güldemet, farklı tarz ve özellik arayanların yeni adresi oldu.
"Aziz İstanbul" sergisini kaçırmayın
Genç Sanatçı, Aytuğ Sertsarı’nın ilk kişisel sergisi “Aziz İstanbul” 5 Mayıs 2017 saat 18:00’deAnkara Kursart Sanat Galerisi'nde  açılıyor.
Yazın uymanız gereken tavsiyeler
Yaz yaklaşırken işinizi kolaylaştıracak bu tavsiyelere dikkat edin...
İnsanlar için tehlikeli olan deniz canlıları
Denizde yaşayan birçok çeşit canlı bulunmakta… Ancak bazı canlıların insan hayatını tehlikeye attığını biliyor muydunuz? İşte denizde yaşayan ve insanlar için son derece tehlikeli olan canlı türleri…
Rus mahkumların dövmeleri ve anlamları
Rus fotoğraf sanatçısı Sergei Vasiliev ülkesinde yer alan mahkumları fotoğrafladı. Mahkumları daha çok dövmeli olanlardan seçen Rus sanatçı, vücutlarındaki dövmeleri taşıyan her bir mahkumun dövmesinin işlediği suçlara işaret ettiğini belirtti.
Göbek deliğiniz karakteriniz hakkında ne söylüyor?
Göbek deliğinizin şekli karakteriniz hakkında önemli ipuçları veriyor. İşte göbek deliğinden karakter analizi.
Hakan Kırkoğlu 25 Nisan günlük burç yorumları
Hakan Kırkoğlu’nun hazırladığı 25 Nisan günlük burç yorumları ile bugün ‘uyanışlara’ dikkat çekiliyor. Bugün yapılacak ve uzak durulacak noktaları 25 Nisan günlük burç yorumları ile belirten Hakan Kırkoğlu önerilerde bulunuyor. İşte 25 Nisan günlük burç yorumları…
Köy çocuklarının orkestrasına uluslararası davet
Muş'un Varto ilçesinde, genç müzik öğretmeninin köy okullarında eğitim gören yetenekli öğrencilerle oluşturduğu 40 kişilik orkestra, Sansev İstanbul Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali'ne davet edildi.
Gelmiş geçmiş en iyi aşk dizileri (Yerli aşk dizileri)
Yeni ya da eski bir aşk dizisine başlamak istiyorsanız işte gelmiş geçmiş en iyi aşk dizilerini sizin için bir araya getirdik. Böylece dilerseniz yalnız dilerseniz sevgilinizle birlikte izleyebileceğiniz gelmiş geçmiş en romantik en iyi aşk dizilerine göz atabilirsiniz.
Mall Of İstanbul'da şaşkınlık yaratan 23 kutlaması
150 kişi aniden dans etmeye başladı...
Doğanın canlılığı The Body Shop kokularına yansıyor
The Body Shop’ın hayvan dostu yeni parfümü White Musk L’eau’ya bayılacaksınız
MOİ Sahne 24-30 Nisan haftası programı
İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 24-30 Nisan haftası; birbirinden keyifli tiyatro oyunları, konserler ve sahne gösterileriyle dolu olacak.
Gölgelerle giyinmiş kadınlar
Madridli fotoğrafçı Emilio Jiménez, ışığın ve bitki yapraklarının yardımıyla çıplak kadınların vücutları üzerinde egzotik bir hayli etkileyici kareler ortaya çıkartıyor.