Uluslararası - Dostluk Maçları
Tosno İPT
0 - 0
Spartak Moscow II
FC Midtjylland 14:00 AaB
Randers FC 14:00 Skive
St.Johnstone 16:00 Connah's Quay
FC Krasnodar 16:00 SKA-Khabarovsk
Tosno 16:00 FC Dolgoprudny
Zwevezele 17:00 Oostende
Kukesi 17:00 Wolfsberger AC
Thun 17:30 Xamax
KVV Zelzate 18:00 Lokeren
St. Gallen 18:00 Altach
Wiener Neustadt 18:00 LASK Linz
Chiasso 18:00 Sion
FC Ruti 18:00 FC Zuerich
Amkar 18:00 Aluminij
VC Rijmenam 19:00 KV Mechelen
Sturm Graz 19:00 CSKA Moskova
FCM Arkadia Traiskirchen 19:00 Rapid Wien
Zenit St. Petersburg 19:00 Ludogorets Razgrad
KVE Drongen 19:00 Gent
Westkapelle 20:00 Club Brugge
Vrasene 20:00 Waasland-Beveren
Aywaille 20:00 Standard Liege
Zwarte Leeuw 20:00 Antwerp
Norveç - 1. Lig
Vaalerenga 19:00 Lillestroem
Arjantin - 1. Lig
Defensa y Justicia 22:00 Gimnasia LP
İspanya - LIGA Adelante
Getafe 22:00 Tenerife
Amerika - Major League Soccer
Toronto FC MS
2 - 0
New England Rev.
Houston Dynamo MS
1 - 1
FC Dallas
New York Red Bulls 20:30 New York City FC
Belarus Süper Lig
Krumkachy Minsk 17:00 Dinamo Minsk
Torpedo Zhodino 18:00 Shakhtyor Soligorsk
Gomel 19:00 FC Minsk
Boivya - Primera Division - Apertura - Losers group
Real Potosi 22:00 Blooming
San Jose 00:15 Jorge Wilstermann
Brezilya - Serie B
CRB MS
2 - 1
Paysandu
Boa Esporte Clube MS
2 - 1
ABC
Criciuma MS
2 - 1
Parana Clube
Luverdense MS
0 - 3
America MG
Ceara 22:30 Oeste FC
Santa Cruz 22:30 Figueirense
Goias 22:30 Vila Nova
Brasil de Pelotas 22:30 Internacional
Londrina EC 22:30 Juventude
Ekvator - Serie A - Apertura
Universidad Catolica 20:00 El Nacional
Independiente del Valle 00:00 River Plate
Paraguay - Division Profesional - Apertura
Rubio Nu MS
1 - 3
Deportivo Capiata
Nacional 22:00 Guarani
Libertad 22:00 Independiente CG
Peru - Primera División
Ayacucho FC 20:30 Juan Aurich
Deportivo Municipal 23:00 Alianza Atletico
Çin - Süper Lig
Liaoning Hongyun MS
1 - 2
Tianjin Quanjian
Yanbian MS
0 - 2
Shanghai Shenhua
Shandong Luneng 14:35 Guizhou Hengfeng Zhicheng
Chongqing Lifan 14:35 Changchun Yatai
Tianjin Teda 14:35 Guangzhou R&F F.C.
İrlanda - 1. Division
Cobh Ramblers 21:15 Shelbourne
Norveç - 2. Lig
KIL/Hemne 14:00 Kongsvinger
Uraedd 15:00 Fart
Oevrevoll Hosle 16:00 Grei
Arjantin - 2. Lig
Brown de Adrogue 20:05 Guillermo Brown
Nueva Chicago 21:00 Los Andes
Amerika 4.Ligi
Dayton Dutch Lions MS
1 - 1
K-W United FC
Myrtle Beach Mutiny MS
4 - 3
Carolina Dynamo
Thunder Bay Chill MS
5 - 0
WSA Winnipeg
Western Mass. Pioneers MS
1 - 5
Seacoast United Phantoms
Reading United A.C. ERT
-
Ocean City Nor'easters
Orange County Blues U23 MS
0 - 4
Fresno Fuego
Calgary Foothills FC MS
2 - 1
Seattle Sounders FC U23
TSS FC Rovers MS
0 - 1
Victoria Highlanders FC
Burlingame Dragons FC MS
1 - 1
FC Golden State Force
Southern California Seahorses MS
0 - 0
Southern California Surf
Kanada 1.Ligi
Serbian White Eagles 02:00
-
Royal Toronto
York Region Shooters 03:15
-
Vorkuta
Amerika 3.Ligi
Rochester Rhinos MS
0 - 1
Orlando City B
Ottawa Fury 21:00 New York Red Bulls II
Avustralya Gençler 2.Ligi
Avondale Heights U20 MS
3 - 2
North Geelong Warriors U20
Bulleen Lions U20 MS
1 - 0
Hume City FC U20
South Melbourne FC U20 MS
5 - 1
Oakleigh Cannons FC U20
Avustralya 2. Ligi
FNQ FC Heat MS
1 - 0
Brisbane Roar FC Youth
Brisbane Strikers MS
1 - 0
Brisbane City
Moreton Bay United MS
0 - 1
Olympic FC
SWQ Thunder 12:00
-
Gold Coast City
Avustralya 2. Ligi
Kingborough Lions MS
1 - 1
Northern Rangers
Devonport City MS
10 - 1
Clarence United
Launceston City MS
1 - 5
South Hobart
Avustralya 2. Ligi
Valentine Phoenix MS
2 - 1
Lambton Jaffas FC
Charlestown City Blues MS
4 - 0
Newcastle Jets Youth
Avustralya 2. Ligi
Avondale Heights MS
3 - 1
North Geelong Warriors
Bulleen Lions MS
2 - 1
Hume City FC
Avustralya 3.Ligi
Springvale White Eagles MS
1 - 3
Dandenong City
Murray United FC MS
0 - 1
Goulburn Valley Suns
Moreland City FC MS
3 - 2
Melbourne Victory Youth
Brunswick City MS
5 - 3
Northcote City
Moreland Zebras MS
4 - 1
Ballarat Red Devils
Bendigo City FC MS
0 - 3
Sunshine George Cross
Dandenong Thunder SC MS
4 - 2
Box Hill United
Avustralya Gençler 2.Ligi
Perth Glory U20 MS
2 - 4
Perth U20
Cockburn City U20 MS
5 - 1
Armadale U20
ECU Joondalup U20 MS
4 - 1
Floreat Athena U20
Bayswater City U20 MS
2 - 4
Sorrento U20
Mandurah City U20 MS
0 - 1
Inglewood United U20
Joondalup United U20 MS
3 - 1
Balcatta U20
Subiaco U20 MS
0 - 0
Stirling Lions U20
Avustralya 2. Ligi
FFA Centre of Excellence MS
3 - 0
Tuggeranong United
Belconnen United MS
6 - 0
Riverina Rhinos
Avustralya 2. Ligi
University Azzurri FC İPT
0 - 0
Shamrock Rovers Darwin
Avustralya 3.Ligi
Peninsula Power MS
3 - 1
Mitchelton
Capalaba MS
0 - 2
Logan Lightning
Rochedale Rovers MS
2 - 0
Eastern Suburbs
Avustralya 4.Ligi
Taringa Rovers MS
5 - 0
UQ FC
North Pine MS
3 - 0
The Gap
Mount Gravatt MS
1 - 1
Brisbane Knights
Bayside United MS
3 - 1
Wolves FC
North Star FC MS
1 - 2
Southside Eagles
Avustralya Gençler 2.Ligi
SWQ Thunder U20 MS
3 - 1
Gold Coast City U20
Avustralya 2. Ligi
Perth Glory Youth MS
1 - 2
Perth
Cockburn City MS
2 - 2
Armadale
ECU Joondalup MS
0 - 1
Floreat Athena
Bayswater City MS
1 - 0
Sorrento
Mandurah City MS
2 - 10
Inglewood United
Joondalup United FC MS
2 - 0
Balcatta
Subiaco MS
1 - 0
Stirling Lions
Avustralya 3.Ligi
Central Coast Mariners Youth 10:00
-
Northern Tigers
Macarthur Rams 12:00
-
Hills Brumbies
Mt Druitt Town Rangers 12:00
-
Bankstown City Lions
St George FC 12:00
-
Mounties Wanderers
Bankstown Berries 12:00
-
Blacktown Spartans
Çin 2.Ligi
Yunnan Lijiang MS
4 - 4
Wuhan Zall
Baoding Yingli Yitong 14:30 Dalian Yifang
Nei Mongol Zhongyou FC 14:35 Xinjiang Tianshan
Hangzhou Greentown 14:35 Beijing Renhe
Beijing BG 14:35 Zhejiang Yiteng
Meizhou Hakka 14:45 Qingdao Huanghai
Filipinler 1.Ligi
Loyola Meralco Sparks FC DRD
1 - 0
Stallion FC
Ceres-La Salle FC 14:00 Kaya FC
Avustralya 2. Ligi
Manly United 12:00
-
Parramatta FC
Güney Kore 1.Ligi
Jeju United 74'
3 - 0
Pohang Steelers
Gwangju FC 30'
1 - 1
Jeonnam Dragons
Ulsan Hyundai 30'
0 - 0
Incheon United
Güney Kore 2.Ligi
Gyeongnam FC 31'
0 - 1
Seongnam FC
Bucheon FC 1995 30'
0 - 0
Suwon City
Kazakistan 2.Ligi
Altai Semey İPT
0 - 0
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
FC Ekibastuz 15:00 Kairat Academy
Kaspyi Aktau 15:00 Bolat
Zhetysu Taldykorgan 15:00 Baikonur
Vietnam 1.Ligi
Hoang Anh Gia Lai 32'
0 - 0
Binh Duong
Song Lam Nghe An 20'
0 - 0
Than Quang Ninh
FLC Thanh Hoa 31'
1 - 1
Da Nang
Khanh Hoa Nha Trang 34'
0 - 2
QNK Quang Nam
Dong Tam Long An 13:30
-
CLB TP Ho Chi Minh
Saigon FC 14:00 Can Tho
Ha Noi TT 14:30 Hai Phong
Kenya 1.Ligi
Bulemia ERT
-
Nyamira County Starlets
tayland 1. Ligi
Ubon UMT FC 13:45 Suphanburi FC
Chiangrai United 14:00 Ratchaburi FC
Pattaya United 15:00 Buriram United
Nakhon Ratchasima FC 15:00 Chonburi
Sisaket FC 16:00 Bangkok Glass
Norveç 4. Ligi
Sola 14:00 Halsen
Pors Grenland 14:00 Sandnes 2
Madla 17:00 Flekkeroey
Staal Joerpeland 17:00 Brodd
Norveç 4. Ligi
Frigg 14:00 Ready
Eidsvold TF ERT Redalen
Korsvoll 17:00 Valdres FK
Tynset 17:00 Lokomotiv Oslo FK
Flisa 18:00 Gjoevik-Lyn
Belarus 2.Ligi
Energetik-BGU 14:00 Khimik Svetlogorsk
FC Smorgon 17:00 FC Torpedo Minsk
FK Orsha 17:00 Lida
FC Slonim 17:00 Smolevichy
Baranovichi 18:00 Gomelzheldortrans
Granit Mikashevichi 18:00 FK Osipovichy
Neman-Agro 18:00 Volna
FC Luch Minsk 19:00 Belshina Bobruisk
Tayland 2.Ligi
Army United 14:00 Nong Bua Pitchaya FC
Bangkok FC 15:00 Chainat FC
Nakhon Pathom 15:00 Rayong FC
Norveç 1. Ligi
Roea 15:00 Sandviken
Klepp 16:00 Stabaek
LSK Kvinner 16:00 Vaalerenga
Grand Bodoe 16:00 Kolbotn
Norveç 4. Ligi
Ullern 15:00 Holmen
Oern-Horten 17:00 Oestsiden
Oppsal 17:00 Moss
Kraakeroey 17:00 Sprint Jeloey
Norveç 4. Ligi
Brattvaag 15:00 Brann 2
Foerde 16:00 Spjelkavik
Stord 17:00 Sotra Sportsklubb
Lysekloster 17:00 Varegg
FK Fyllingsdalen 17:00 Fjoera
Norveç 4. Ligi
Stjoerdals Blink 15:15 Junkeren
Traeff 16:00 Verdal
Sverresborg 17:00 Kolstad
Norveç 4. Ligi
Loerenskog 16:00 Skedsmo
Floeya 16:00 Mjoelner
Harstad 17:00 Skjervoey
Sortland IL 17:00 Salangen
Kazakistan 1. Ligi
Ordabasy Shymkent 16:00 Kairat Almaty
Irtysh Pavlodar 16:00 Kaisar Kyzylorda
Özbekistan 2.Ligi
Istiqlol 16:00 NBU-Osiyo
Litvanya 2.Ligi
Traku FK B 16:00 Stumbras Kaunas B
Uruguay 2.Ligi
Rentistas 16:05 Central Espanol
Oriental 21:00 Canadian SC
Villa Teresa 21:00 Club Atletico Torque
Cerro Largo 21:00 Villa Espanola
Huracan FC 21:00 Cerrito
Atenas 21:00 Miramar Misiones
Club Atletico Progreso 21:00 Deportivo Maldonado
Özbekistan 1. Ligi
Obod 16:30 Pakhtakor Tashkent
Norveç 3. Ligi
Kjelsaas 17:00 NIL-Trysil
Raufoss 17:00 Baerum
Skeid 17:00 Follo
KFUM 17:00 Brumunddal
Norveç 3. Ligi
Fana 17:00 Hoenefoss
İzlanda 1. Ligi
Fjolnir 17:00 Valur
KA Akureyri 20:00 KR Reykjavik
Stjarnan 20:00 IA Akranes
İzlanda 2. Ligi
Keflavik 17:00 Thor Akureyri
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur 17:00 Throttur Reykjavik
Paraguay 2.Ligi
Club River Plate 17:00 Guairena
Fernando de la Mora 22:00 Ovetense
3 de Febrero 22:00 Olimpia Ita
Konfederasyon Kupası
Meksika 18:00 Rusya
Yeni Zelanda 18:00 Portekiz
Arjantin 3.Ligi
Almirante Brown 18:00 Excursionistas
CA Fenix 21:30 CD UAI Urquiza
San Telmo 21:30 Deportivo Espanol
Deportivo Riestra 21:30 CA Talleres Remedios de Escalada
Atlanta 21:30 Comunicaciones
Club Atletico Platense 22:05 Villa San Carlos
Club Atletico Estudiantes 23:00 Acassuso
Nijerya 1. Ligi
Rivers United FC 18:00 Shooting Stars
İspanya 4.Ligi
Atletico Malagueno 19:00 AD Union Adarve
Atletico Astorga 19:30 CD Vitoria
Pena Sport 20:00 Naxara
CD Olimpic Xativa 21:00 Ecija
İrlanda 1. Ligi
Limerick 20:30 St. Patrick's Athletic
Brezilya 3. Ligi
Macae 21:00 Joinville
Mogi Mirim 21:30 Volta Redonda
Bragantino 22:00 Sao Bento
Uruguay 1. Ligi
Rampla Juniors 21:00 Fenix
Danubio 21:00 Racing
Club Atletico Penarol 00:00 Plaza Colonia
Güney Afrika Kupası 1
SuperSport United 21:15 Orlando Pirates
Arjantin 4.Ligi
Central Cordoba de Rosario 21:30 San Martin Burzaco
Sportivo Barracas 21:30 CA Defensores Unidos
Deportivo Armenio 21:30 Sportivo Italiano
U-21 Avrupa Şampiyonası
İtalya U21 21:45 Almanya U21
Çek Cumhuriyeti U21 21:45 Danimarka U21
Brezilya 3. Ligi
Confianca 22:00 Botafogo PB
Remo 00:00 Moto Club MA
Amerika 1.Ligi
Orlando Pride 22:30 Houston Dash
Boston Breakers 23:00 North Carolina Courage
Küba 1.Ligi
Santiago de Cuba 23:00 Ciego de Avila
Villa Clara 23:00 Las Tunas
Cienfuegos 23:00 Camaguey
Mısır 1. Ligi
El Entag El Harby 23:00 Smouha SC
Al Ahly 23:00 ENPPI