Türkiye - Bank Asya 1. Lig Yükselme Grubu
Giresunspor 19:00 Eskişehirspor
Göztepe 21:30 Boluspor
Uluslararası Dostluk
Fiji 10:00
-
Solomon Adaları
Gana 13:00
-
Benin
Libertadores Kupası
Club Atletico Penarol MS
2 - 0
Jorge Wilstermann
Palmeiras MS
3 - 1
Atletico Tucuman
Hollanda - 1. Lig
AZ Alkmaar 21:45 FC Utrecht
France Promotion/Relegation 1 - Ligue 1 - Play Off/Out
Troyes 21:45 Lorient
Boivya - Primera Division - Apertura - Losers group
Club Petrolero MS
2 - 2
Oriente Petrolero
Paraguay - Division Profesional - Apertura
Libertad MS
0 - 1
Deportivo Capiata
Polonya - 2. Lig
GKS Tychy 71 19:00 Wisla Pulawy
Romanya - 1. Lig
Botosani 20:30 CSMS Iasi
Singapur - S.League
Home United FC 14:30 Brunei DPMM
Hougang United FC 14:30 Tampines Rovers FC
Finlandiya - Ykkonen
FF Jaro 17:00 Honka
AC Oulu 17:00 GrIFK Grankulla
İşveç - Superettan
Oergryte FF 20:00 IFK Vaernamo
Amerika 4.Ligi
Orange County Blues U23 MS
2 - 2
Southern California Seahorses
Saint Louis FC U23 MS
2 - 0
WSA Winnipeg
Academy Bradenton ERT
-
The Villages SC
Wilmington Hammerheads ERT
-
Myrtle Beach Mutiny
SIMA Aguilas MS
2 - 0
Palm Beach Suns
GPS Portland Phoenix MS
6 - 0
A.C. Connecticut
New York Red Bulls U23 MS
2 - 0
Jersey Express
San Diego Zest FC MS
1 - 2
FC Golden State Force
Amerika 3.Ligi
Harrisburg City Islanders MS
0 - 0
Pittsburgh Riverhounds
Rochester Rhinos MS
1 - 0
Tampa Bay Rowdies
OKC Energy FC MS
2 - 1
Portland Timbers II
Reno 1868 FC MS
4 - 0
Tulsa Roughnecks FC
Bethlehem Steel FC 18:00 Charleston Battery
Amerika 1.Ligi
North Carolina Courage MS
2 - 0
Sky Blue FC
Kolombiya Kupası 1
Real Cartagena MS
0 - 3
CD Jaguares
CD Jaguares ERT
-
Atletico Junior
Brezilya State
Manaus FC MS
2 - 0
Fast Clube
Brezilya Kupası 2
Parana Clube MS
3 - 2
Atletico MG
Atletico GO MS
1 - 2
Flamengo
Kolombiya Kupası 1
Deportivo Cali MS
1 - 0
America de Cali
Brezilya Kupası 3
Bahia MS
1 - 0
Sport
Arjantin 3.Ligi
Juventud Antoniana MS
1 - 1
Club Cipolletti
Altos Hornos Zapla MS
0 - 0
Sarmiento de Resistencia
Gutierrez SC 21:30 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
U-20 Dünya Şampiyonası
France U20 MS
4 - 0
Vietnam U20
New Zealand U20 14:00 Honduras U20
U-20 Dünya Şampiyonası
Ecuador U20 MS
1 - 2
Saudi Arabia U20
Senegal U20 14:00 USA U20
Rusya Promotion/Relegation
SKA-Khabarovsk 74'
0 - 0
FC Orenburg
FC Yenisey Krasnoyarsk 15:30 Arsenal Tula
Özbekistan 2.Ligi
FK Zaamin 13:00
-
Buxoro 2
FK Yangiyer 15:00 Yozavon
Hotira-79 15:00 Sementchi Kuvasoy
Lokomotiv BFK 15:00 Uz Dong Joo Andijon
NBU-Osiyo 15:30 Naryn Hakkulabad
Ghallakor-Barsa 15:30 Mashal Muborak 2
Istiqlol 15:30 Orol Nukus
Andijon 15:30 Khorezm
Nasaf 2 15:30 Surkhon Termez
Danimarka 4. Ligi
Oure FA 14:00 B 1913
İsveç 4. Ligi
FC Gute 14:00 IFK Aspudden-Tellus
Skiljebo SK 15:00 Karlslunds IF HFK
Gamla Upsala 17:00 Eskilstuna City
Karlbergs BK 18:00 Stroemsbergs IF
Danimarka 4. Ligi
IF Lyseng 14:30 AaB II
Vatanspor 15:30 Randers Freja
Danimarka 3. Ligi
Brabrand 15:00 Marienlyst
Dalum 15:00 B 93
Aarhus Fremad 16:00 Kolding IF
Greve 16:00 Avarta
Kjellerup 16:00 Hvidovre
Thisted 16:00 Broenshoej
İsveç 1.Ligi
Vittsjoe GIK 15:00 Djurgaarden
İsveç 4. Ligi
Valbo FF 15:00 Bodens BK
IFK Timraa 15:00 Taefteaa IK
Hudiksvalls FF 16:00 Anundsjoe IF
IFK Oestersund 16:00 Bollnaes GIF FF
Skellefteaa 17:00 Piteaa
Gaellivare Malmbergets FF 17:00 Soederhamn
Haernoesands FF 18:00 Moroen BK
İsveç 4. Ligi
Eskilsminne IF 15:00 Vinbergs IF
Ullareds IK 15:00 Hittarps IK
Hoeganaes BK 16:00 Assyriska Turabdin IK
İsveç 4. Ligi
Soedertaelje FK 15:30 Vaermbols FC
IFK Kumla 16:00 Boo FK
Huddinge IF 16:00 IK Sleipner
IF Sylvia 17:00 Vaermdoe IF
Motala AIF FK 17:00 FC Linkoeping City
Rusya 3.Ligi
NoSta 16:00 FC Chelyabinsk
Zenit Izhevsk 17:00 Volga Ulyanovsk
Syzran-2003 18:00 Lada Togliati
KamAZ 18:30 Olimpiec Nizhny
Norveç 4. Ligi
Vestfossen 16:00 Ullern
İsveç 4. Ligi
Vaargaarda IK 16:00 FBK Karlstad
Nordvaermland FF 17:00 Skoftebyns IF
Karlstad BK 18:00 IK Gauthiod
İsveç 4. Ligi
Nybro IF 16:00 Kvarnby IK
Vimmerby IF 16:00 IFK Berga
Botsvana 1. Ligi
Security Systems 16:30 Centre Chiefs
Botswana Defence Force XI 16:30 Extension Gunners
Gilport Lions 16:30 Black Forest
Orapa United FC 20:00 Gaborone United
Kongo 1. Ligi
Don Bosco ERT TP Mazembe
Avusturya 3. Ligi
ASK Ebreichsdorf 17:00 SC Mannsdorf
İsveç 3. Ligi
Skoevde AIK 17:00 Oskarshamns AIK
İzlanda 2. Ligi
Leiknir Reykjavik 17:00 UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
Keflavik 22:15 Selfoss
Finlandiya 3. Ligi
PEPO Lappeenranta 17:00 Mikkelin Kissat
İsviçre Kupası 1
Basel 17:00 Sion
Avusturya 1. Ligi
Austria Wien 17:30 Salzburg
Sturm Graz 17:30 Admira Moedling
Altach 17:30 Ried
Mattersburg 17:30 Rapid Wien
SKN St. Poelten 17:30 Wolfsberger AC
Romanya 2.Ligi
UTA Batrana Doamna 17:30 CS Balotesti
Avusturya 3. Ligi
Union Gurten 18:00 St.Florian
Avusturya 3. Ligi
Seekirchen 18:00 Schwaz
Mısır 1. Ligi
Petrojet 18:00 ENPPI
Wadi Degla FC 20:30 Ismaily SC
Danimarka Kupası 1
FC Koebenhavn 18:00 Broendby IF
Norveç 4. Ligi
Madla 19:00 Viking 2
Estonya 2.Ligi
Talinna Kalev 19:00 Rakvere JK Tarvas
Fas 1. Ligi
Chabab Atlas Khenifra 19:00 OCK Khouribga
Ittihad Tanger 21:00 FAR Rabat
Norveç Kupası 1
Arendal Fotball 19:00 Notodden
Egersund 19:00 Viking
Asker 19:00 Stabaek
NIL-Trysil 19:00 Kongsvinger
Lüksemburg Promotion/Relegation
FC Jeunesse Canach 19:00 US Hostert
Kuveyt 1. Ligi
Al Fahaheel 19:15 Al Sahel SC
Al-Qadsia 19:15 Khaitan SC
Al-Salmiyah 19:15 Kuwait SC
Hollanda Promotion/Relegation
NAC Breda 19:30 NEC Nijmegen
MVV Maastricht 20:45 Roda JC Kerkrade
Moldova Kupası 1
FC Sheriff 20:00 FC Zaria
İsrail Kupası 1
Maccabi Tel Aviv 20:45 Bnei Yehuda Tel Aviv
İngiltere 1.Ligi
M.City 21:00 Chelsea Ladies
Almanya Promotion/Relegation
Wolfsburg 21:30 Eintracht Braunschweig
İskoçya Promotion/Relegation
Dundee United 21:45 Hamilton Academical