Ağaoğlu'ndan "Bayramlaşmaya formalarımızla gidelim" çağrısı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla taraftarların bayramlaşmalara yeni sezon formalarıyla katılmalarını istedi.

14.06.2018 Perşembe Güncelleme : 14.06.2018-14:16 Perşembe
Ağaoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla kulübün internet sitesinden  yaptığı açıklamada, bayramların huzur ve iyiliğin hakimiyetinde geçen, insanın ve  toplumun ruh iklimini güzelleştiren özel günler olduğunu belirtti.
 
Bayramların, toplumsal birlikteliğin pekiştiği, huzursuzlukların  kaybolduğu, milletin hafızasında hep güzel anılarla hatırladığı günler olduğunu  aktaran Ağaoğlu, "Ben de bu bayramın tüm camiamız ve halkımız için güzel  geçmesini yürekten temenni ediyorum." ifadesini kullandı.
 
Ahmet Ağaoğlu, taraftarlara çağrıda bulunarak, şunları kaydetti:
 
"Bu bayram, taraftarlarımıza özel bir çağrım olacak. Biliyorsunuz  bayram günleri yediden yetmişe hepimiz en sevdiğimiz kıyafetleri giymek isteriz.  Bayramlıklarımız vardır, özen içinde onları giyeriz. Henüz birkaç gün önce satışa  sunduğumuz yeni sezon formamız, biliyorum ki taraftarlarımızca çok beğenildi.  Gelin bu bayram bayramlık, formalarımız olsun. Bayramlaşmaya, sevdiklerimizle  kucaklaşmaya formalarımızla gidelim. Bayramı bordo-mavi renklerle süsleyelim."
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ