Ali Şafak Öztürk: "Antalyaspor, Eto'o ile güzel ama..."

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, "Antalyaspor, Eto'o ile güzel ama Eto'o da Antalyaspor ile güzel. Kaptanımızı seviyoruz"

11.09.2017 Pazartesi Güncelleme : 11.09.2017-0:29 Pazartesi
AA

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, "Antalyaspor, Eto'o ile güzel ama Eto'o da Antalyaspor ile güzel. Kaptanımızı seviyoruz. En iyi şekilde kaptanlık yapmasını istiyoruz. Bugün Eto'o da kendisinden bekleneni yaptı." dedi.

Öztürk, Süper Lig'in 4. haftasında Galatasaray ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, Antalyaspor'un yaşanan krizlere ve sakat futbolcularına rağmen iyiye gittiğini söyledi.

Sonuçtan daha çok iyi futbolun kendisini mutlu ettiğini dile getiren Öztürk, "Krizler asıp kesmekle çözülmüyor. Konuşarak, bazen bekleyerek, bazen de birbirimizin kalbini kırarak ama daha sonra onarabilecek şekilde krizler aşılıyor. Antalyaspor, Eto'o ile güzel ama Eto'o da Antalyaspor ile güzel. Kaptanımızı seviyoruz. En iyi şekilde kaptanlık yapmasını istiyoruz. Bugün Eto'o da kendisinden bekleneni yaptı." diye konuştu.


Öztürk, stadyumun zemininin yeterince güneş almadığı için sıkıntılar yaşadığını kaydetti.

Gazetecilerin Samir Nasri'nin neden oynatılmadığına yönelik soruları üzerine Öztürk, "Nasri bugün gerçekten sakattı. Oynamayı çok istiyordu. Maçtan önce de bu nedenle üzgündü. Bir kriz durumu yok. Bu sene elimizden geleni yapacağız. Şampiyon olma hedefiyle sezona başladık. İnşallah da böyle gidecek. Elimizden geleni yapacağız. Bu kolay değil. İstanbul takımları çok güçlü ama biz bir atılım yaptık. Sadece Antalyaspor'a değil, Anadolu'ya yatırım yaptık. Üst sıralarda böyle takımlar olsun, biz de keyifle seyredelim." ifadelerini kullandı.

Öztürk, yabancı oyuncu sınırlamasının olmaması gerektiğini sözlerine ekledi.

 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ