Altınordu'dan Benfica'ya ziyaret

Altınordu İcra Kurulu Başkanı Barış Orhunbilge'nin Portekiz'de Benfica Akademisi Uluslararası Futbol Organizasyonları Direktörü Filipe Alves ile bir araya geldiği bildirildi.

24.04.2019 Çarşamba Güncelleme : 24.04.2019-16:04 Çarşamba
AA
Altınordu Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, icra kurulu başkanı  Barış Orhunbilge, dış ilişkiler yönetmeni Aydın Güvenir, idari direktör Halit  Eroğlu ve dış etkinlikler yönetmeni Murat Korkmaz'dan oluşan heyetin Benfica  Akademisi Uluslararası Futbol Organizasyonları Direktörü Filipe Alves ve  yetkililere bir sunum yaptığı belirtildi.
 
Açıklamada görüşlerine yer verilen Alves, Benfica'nın her kulüple  birebir temas kurmadığını ancak iki yıldır katıldıkları Uluslararası İzmir  Kupası'ndaki başarılı organizasyon sayesinde Altınordu'yu tanıdıklarını kaydetti.
 
Bu ziyaretin de kendilerini son derece memnun ettiğini aktaran Alves,  "Yılda yaklaşık 400 turnuva daveti alıyor ve sadece 30-35 tanesine katılıyoruz.  Avrupa'nın en önemli ve en büyük turnuvası konumuna yükselen İzmir Cup, artık  turnuva planımızda ilk sırayı alıyor." ifadelerini kullandı.
 
  
 
 
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ