2019 mutfak dekorasyon trendleri

Evin yenilenmesi en zor olan yerlerinden birisi de mutfaktır. Tek renk ve beyaz mutafların yerine artık hem bütçenize uygun hem de çeşitli renklerde mutfak tasarımları hazırlayabileceksiniz. İşte 2019 mutfak trendleri…

28.12.2018 Cuma Güncelleme : 28.12.2018-14:16 Cuma

Mutfaklar genellikle kadınların en çok vakit geçirdiği alanlardan bir tanesidir. Mutfağın güzel ve huzur verici olması bu yüzden oldukça önemlidir. 2019 yılında mutfakta rengârenk tasarımlar sizleri bekliyor. İşte 2019 mutfak tasarımları…

Beyaz mutfaklar yerini renkli tasarımlara bıraktı

Mutfaklarda çabuk kirlenen beyaz tasarımların yerine bu yıl daha kontrast ve rahat kullanabileceğiniz renkler sizleri bekliyor. Mutfağınızı dekore ederken ilk olarak duvar rengini değiştirmekle başlayabilirsiniz.

Mutfağınızın sade olmasından şikâyetçiyseniz duvar renklerinde ve perdelerde değişiklik yaparak küçük gibi görünen büyük bir değişim yakalayabilirsiniz.

Otantik mutfaklar 

Mutfağınızda demirli ve plastik sandalyeler bu yıl yerini ahşap olanlara bıraktı. Masa ve sandalyelerinizde ahşap kullanarak mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. 

Bakır ve altın dolap kulpları 

Mutfak dolaplarında ve beyaz eşyalarda bu yıl altın rengi ve bakır dolap kulplarını sıklıkla göreceksiniz.

Beyaz eşyalarda rustik tasarımlar 

Doğallık ve eski unusrlar barındırmasıyla rustik tasarımlar çok fazla beğeniliyor. Bu yıl yine fırın ve davlumbazlarda rustik tasarımlar ön plana çıkıyor.