Genç kadının motosikletli kapkaççıları metrelerce kovaladı

24 Ocak 2019 09:51Güncelleme : 24 Ocak 2019 09:58
Toplam İzlenme: 338

Pendik’te motosikletli iki kapkaççı kaldırımda yürüyen genç kadının çantasını çalarak kaçmaya başladı. Kapkaççılar, kaçarak izlerini kaybettirirken, genç kadının motosikletli kapkaççıları kovalama anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kapkaç olayı, Pendik Kaynarca’da geçen gün 16.00 sıralarında meydana geldi. Genç bir kadın kaldırımda yürüdüğü sırada kadını gözlerine kestiren motosikletli iki kapkaççı, kadına doğru yaklaştı. Kapkaççılar, kadının çantasını çalarak motosiklete geri bindi. Bir anlık şoku atlatan genç kadın, kapkaççıların arkasından metrelerce koştu ama yetişemedi. Motosikletli şahıslar genç kadının çantasıyla beraber kaçarak izlerini kaybettirdiler. Yaşanan bu kapkaç olayı, bir apartmanın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Görüntülerde motosikletli iki kapkaççı çevrede birkaç kez tur atıyor, ardından genç kadına arkadan yaklaşıyor ve kadının çantasını çalıp kaçıyorlar. Bu sırada kadın kapkaççıları metrelerce kovalıyor ancak zanlılar izlerini kaybettiriyor. Görgü şahitleri ise kadının çantasının motosikletli kapkaççı tarafından çalındığını söyleyerek, "Kadın kovaladı ancak yakalayamadı" dedi.

Benzer Videolar