Ali Ravcı: 'Milli ara iyi gelecek'

Spor Toto Süper Lig takımlarından Evkur Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, Atiker Konyaspor yenilgisini geride bıraktıklarını belirterek, milli maç arasını iyi değerlendirmek istediklerini söyledi.

03.09.2018 Pazartesi Güncelleme : 03.09.2018-13:50 Pazartesi
MALATYA (AA)
Ravcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  Spor Toto Süper Lig'in 4.  haftasında 1-0 mağlup oldukları Atiker Konyaspor karşılaşmasını unuttuklarını  dile getirdi.
 
Ligin henüz yeni başladığını ve puan olarak da istenilen yerde  olduklarını vurgulayan Ravcı, "Atiker Konyaspor karşılaşmasını kayıpsız geçmek  istiyorduk. Maça iyi başladık ancak  beklemediğimiz bir gölü kalemizde görünce,  takımın ahengi bozuldu. Net pozisyonlar yakaladık fakat değerlendiremedik. Ligde  bu tür kazalar olabiliyor. Biz coşkulu bir takımız. Coşku olduğu müddetçe başarı  gelecektir. Atiker Konyaspor mağlubiyetinin üzüntüsünü yaşayarak vakit kaybetmeye  gerek yok" diye konuştu.
 
Milli maç arasını iyi bir şekilde değerlendirmek istediklerini dile  getiren Ravcı, "Önümüzdeki  karşılaşmalar için hazırlıklarımızı sürdüreceğiz.  Taraftarımızın ve camiamızın bizden beklentileri var. Milli maç arasının  takımımıza iyi geleceğini düşünüyoruz. Aradan sonra yapacağımız Beşiktaş maçına  en iyi şekilde hazırlanacağız. Önümüzde oynayacağımız daha çok karşılaşma var."  ifadelerini kullandı.