Ankara'da su kesintisi! ASKİ Sular ne zaman gelecek?

Ankara'da su kesintisi uyarısı. Kızılay-Akay Kavşağı içme ve yağmur suyu boru hattı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara'da 18 mahallede su kesintisi yapılacak. Bu sabah 06.00'da başlayacak olan kesinti yarın saat 12.00'ye kadar sürecek.

12.09.2018 Çarşamba Güncelleme : 12.09.2018-9:02 Çarşamba

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ)  tarafından yürütülen Kızılay-Akay Kavşağı içme suyu ve yağmur suyu hattı yenileme  çalışmaları nedeniyle Çankaya'da 18 mahallede yarın su kesintisi yapılacağı  bildirildi. 

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Kızılay-Akay  Kavşağı'ndaki yağmur suyu ile içme suyu borularının yenileme çalışmalarının devam  ettiği belirtildi.

SULAR NE ZAMAN GELECEK?

Bu kapsamda, 12 Eylül Çarşamba günü saat 06.00'dan 13 Eylül Perşembe  günü saat 12.00'ye kadar Bahçelievler, Emek ve Maltepe mahallelerinin bir kısmı,  Nasuh Akar Mahallesi, Yücetepe Mahallesi, Devlet Mahallesi, Namık Kemal  Mahallesi, Kültür Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Beştepeler Mahallesi, Meşrutiyet  Mahallesi, Şenyuva Mahallesi, Seyran Mahallesi ile Kızılırmak, Kızılay,  Tınaztepe, Topraklık  ve Mimar Sinan mahallelerinin bir kısmında su kesintisi  uygulanacağı kaydedildi.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ