P&G’den tam destek

A Milli Kadın Voleybol Takımı’na, P&G firmasının kadın bakım markalarından Orkid sponsor oldu. Törene TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ile milli takım oyuncuları katıldı.

07.09.2018 Cuma Güncelleme : 07.09.2018-2:30 Cuma
Procter&Gamble (P&G) firmasının kadın bakım markalarından Orkid, A Milli Kadın Voleybol Takımı’na resmi sponsor oldu.
 
Burhan Felek Voleybol Salonu’nda gerçekleştirilen törene Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ile milli takım oyuncularından Mislina Kılıç, Aslı Kalaç, Ceren Kestirengöz ve Melisa Memiş katıldı.
 
TVF Başkanı Üstündağ, uzun bir süredir P&G ile iş birliği içinde olduklarını belirterek, “2003 yılında Avrupa ikincisi olduğumuz tarihten itibaren Orkid ile iş birlikteliği içinde çalışıyoruz. P&G ailesine voleybola yaptıkları destekler için ve bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
Tankut Turnaoğlu ise kendileri için tarihi ve önemli bir anlaşmaya imza attıklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı: “Şu anda yaşadığımız heyecanın bir benzerini 2003 yılında yaşamıştım. Orkid ile kadın voleybolu arasındaki ilişkiyi güçlendirmek için iş birliği kararı aldık. Önümüzde bir Dünya Şampiyonası var. İyi çalışan, iyi hazırlanan bir takımımız var. İyi sonuçlar alacaklardır. Bugün Türk kadın voleybolu, Türkiye’nin en büyük değerlerinden biri. Orkid’in desteklediği Kadın Milli Voleybol Takımı’nın olimpiyatlarda olması bizi gururlandıracak. Biz bu sponsorluğu 2020 Tokyo Olimpiyatları’na da taşımak istiyoruz.”