UEFA'dan Şenol Güneş gafı!

Sosyal medya hesabından bir hikaye paylaşan UEFA, Carlo Ancelotti, Rafael Benitez ve Diego Simeone'nin toplantıya geldikleri karenin fotoğrafını yayınladı. Bu isimlerin yanında Şenol Güneş'i de gösterdi ama ne var ki o kişi siyah-beyazlıların çalıştırıcısı değildi.

05.09.2018 Çarşamba Güncelleme : 05.09.2018-12:23 Çarşamba
Onur Dinçer / Skorer Dış HaberlerUEFA Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i Elit Antrenörler seminerine davet etti, ancak konuğunu tanımakta zorlandı. İsviçre'nin Nyon kentindeki buluşmada deneyimli teknik adam, bir başka kulübün yöneticisi ile karıştırıldı.
 
Instagram hesabından bir hikaye paylaşan UEFA, Carlo Ancelotti, Rafael Benitez ve Diego Simeone'nin toplantıya geldikleri karenin fotoğrafını yayınladı. Bu isimlerin yanında Şenol Güneş'i de gösterdi ama ne var ki o kişi siyah-beyazlıların çalıştırıcısı değildi. UEFA hesabında Beşiktaş diye etiketlenen kişinin Napoli Kulübü yöneticisi Nicola Lombardo olduğu ortaya çıktı. İtalyan idarecinin, mavi-beyazlıların antrenörü Ancelotti'ye eşlik etmek üzere binaya geldiği ortaya çıktı.
 
Çizme'de de yankı uyandıran gelişmeyle ilgili olarak 'UEFA gaf yaptı' şeklinde yorumlar yapıldı.