Apple Watch ile Sevgililer Günü'nde koşu aşkına

Sevgililer Gününde sevdiğinize anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız onu Apple Watch Series 3 ile şaşırtın!

13.02.2018 Salı Güncelleme : 13.02.2018-14:18 Salı

Sevgililer Gününde sevdiğinize anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız onu Apple Watch Series 3 ile şaşırtın!
 
Sevdiğinizle Bağlantıda Kalın

Akıllı aktivite koçluğu, gelişmiş Kalp Atış Hızı uygulaması, doğrudan bileğinizden erişebileceğiniz favori çalma listeleriniz, yerleşik altimetre ve daha duyarlı bir Siri deneyimi ile Apple Watch Series 3 her zamankinden daha aktif, motive ve sevdiğinizle bağlantıda kalmanızı sağlayacak özelliklere sahip.

Apple Watch’unuzla yapacağınız saatten-saate iletişim özelliklerini kullanarak kendinizi benzersiz biçimlerde ifade edin ve eğlencenin tadını çıkartın. Apple Watch’taki Digital Touch özelliği sevdiklerinizle yepyeni yollarla iletişim kurmanızı sağlar:

•    Saatinizden sevgilinizin saatine özel çizimler yapıp gönderirken o da size özel tasarladığı bir çizimle cevap verebilir.

•    Sevgilinizin bileğine gönderdiğiniz sessiz ve hafif dokunuşlarla onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. ( apple.com/tr/watch/guided-tours/ )

•    Ekrana iki parmağınızı dokundurarak kalp atışınızı gönderip sevgilinize nasıl hissettiğinizi özel bir şekilde gösterebilirsiniz.

•    Çığır açan sağlık ve fitness uygulamasıyla hayatınızdaki özel kişinin daha sağlıklı bir hayat yaşamasına yardım edebilirsiniz.

Donanım sağlık uzmanı Apple Watch ile hem kendinize hem sevdiğinize iyi bakın. 
Apple Watch Series 3 her an yanınızda olduğundan genel sağlığınız hakkında daha fazla bilgilenmenizi sağlıyor. Kalp atış hızınızı kolayca takip etmenize, günlük stresle daha iyi başa çıkmanıza ve belirli rutinlerinizi destekleyen uygulamalar eklemenize imkan veriyor.

Kalp atış hızınızı yakından takip edin. Her zaman.

Apple Watch Series 3, dinlenme, yürüme veya antrenman sonrasında toparlanma gibi anlar dahil gün boyunca kalp atış hızınızı ölçüyor. Kalp Atış Hızı uygulaması ayrıca, aktif olmadığınız herhangi bir 10 dakikalık zaman diliminde kalp atış hızınız belirli bir eşiğin üzerine çıkarsa sizi uyarıyor.

Kalp atış hızı sensörünün hassaslığı ve kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinin
 

Nefes uygulamasıyla zihninizi dinlendirin. Vücudunuzu rahatlatın.
 

App Store Sağlık uygulamaları ile daha çok su için, daha iyi uyuyun ve daha sağlıklı olun.

iPhone’un sağlık uygulaması ile tüm sağlık ve fitness verilerinizi tek uygulamadan detaylı olarak takip edin.