Bakan Albayrak Bursa’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Bursa’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İskender kebabı yiyen Albayrak, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

08.11.2018 Perşembe Güncelleme : 08.11.2018-21:31 Perşembe

Ziyaret sonrası resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Albayrak, "AK Parti Bursa İl Başkanlığımızdaki yol arkadaşlarımızla da bir araya geldik, ekonomimizdeki gelişmeleri ve Yeni Ekonomi Programı çerçevesindeki stratejilerimizi konuştuk." dedi.

Bursa ziyaretinde İskender Kebap yiyen Bakan Albayrak, "Bursa'da esnafımızı da ziyaret ettik. Buram buram tarih kokan Bursa’nın sokaklarında vatandaşlarımızla sohbetimiz günün yorgunluğunu unutturdu." dedi.

Son olarak Vergi Dairesi Başkanlığı'nı ziyaret eden Bakan Albayrak Twitter'dan yaptığı açıklamarda, "Bursa’da son olarak, ülkemizin ekonomisi için, sağlıklı, etkin ve başarılı bir vergi sistemi için fedakarca çalışan Vergi Dairesi Başkanlığı, Defterdarlık ve Vergi Denetim Kurumu’ndaki arkadaşlarımızı ziyaret ettik." ifadelerine yer verdi.

Öte yandan Bakan Albayrak, "Öncelikli alanlarımızdan teknolojik ve yüksek katma değerli üretimin güzel örneklerinden olan Ermaksan’ın çalışmalarını inceledik. Fiber lazer teknolojileri, yeni makine modelleri; Endüstri 4.0 ve 3D yazıcı uygulamalarında faaliyetlerini sürdüren Ermaksan’a başarılar diliyoruz." dedi.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ