Basketbolda haftanın programı

Türkiye'de oynanan basketbol liglerindeki haftanın programı açıklandı.

12.10.2018 Cuma Güncelleme : 12.10.2018-9:32 Cuma
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 2. hafta  karşılaşmalarıyla devam edilecek. Kadınlar Basketbol Süper Ligi ile Türkiye  Basketbol 1. Ligi'nde ise 2018-2019 sezonu, ilk hafta müsabakalarıyla başlayacak.
 
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde  haftanın maç programı şöyle:
 
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi
 
Yarın:
 
13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Pınar Karşıyaka (BJK Akatlar)
15.15 Gaziantep Basketbol-Banvit (Şahinbey)
17.30 Bahçeşehir Koleji-Galatasaray (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)
20.00 TOFAŞ-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (TOFAŞ)
 
14 Ekim Pazar:
 
13.00 Arel Üniversitesi Büyükçekmece-Adatıp Sakarya Büyükşehir  Belediyespor (Gazanfer Bilge)
15.15 Türk Telekom-Fenerbahçe (Ankara)
20.00 Anadolu Efes-Darüşşafaka Tekfen (Sinan Erdem)
 
Kadınlar Basketbol Süper Ligi
 
Yarın:
 
14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor  (Edip Buran)
16.00 BOTAŞ-İstanbul Üniversitesi (Ankara)
16.00 İzmit Belediyespor-Gündoğdu Adana Basketbol (Kocaeli Atatürk)
16.00 Beşiktaş-Galatasaray (BJK Akatlar)
 
14 Ekim Pazar:
 
14.00 Canik Belediyespor-Kırçiçeği Bodrum (Mustafa Dağıstanlı)
 
15 Ekim Pazartesi:
 
18.00 Bellona Kayseri Basketbol-Çukurova Basketbol (Kadir Has Kongre  Merkezi)
20.00 Fenerbahçe-OGM Ormanspor (Metro Enerji)
 
Türkiye Basketbol 1. Ligi
 
Bugün:
 
15.00 Ankara DSİ-Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi (Mamak  Belediyesi)
16.00 OGM Ormanspor-Finalspor (M. Sait Zarifoğlu)
18.00 Düzce Belediyespor-Artvin Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)
 
Yarın:
 
16.00 Karesispor-Bandırma Kırmızı (Kurtdereli)
17.00 Bursaspor-Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor (Bursa Atatürk)
17.00 Edirnespor-Akhisar Belediyespor (Mimar Sinan)
17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yalova Belediyespor (Manisa  Atatürk)
 
14 Ekim Pazar:
 
17.00 Selçuklu Basketbol-Petkimspor (Selçuklu Belediyesi)
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ