Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye son bölümde Filiz'in Barış ile ilgili kafası karışıyor. Rahmet ise kendini karakolda bulur. Yanında ise yine Müjde vardır. Filiz'in Barış ile ilgili gerçekleri öğrenmesi ise olyın seyrini değiştirir. Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

07.12.2017 Perşembe Güncelleme : 08.12.2017-7:48 Perşembe

FOX TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Bizim Hikaye 13. yeni bölümüyle bu akşam yayınlandı. Barış, Filiz'e karşı kendisini affetirmeye çalışırken, daha kötü şeyler yaşandı. Bizim Hikaye yeni bölümde ortalık çok karıştı. Peki Bizim Hikaye 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BİZİM HİKAYE 14. BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen dizi Bizim Hikaye'nin 14. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

BİZİM HİKAYE 13. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiraz’ın aniden yükselen ateşi, Filiz ve Barış’ın yine beraber hareket etmelerine sebep olur. Kiraz’ı bekledikleri sırada, Barış kendini açıklamaya çalışır ama Filiz’in ona ördüğü duvarlar en büyük engelidir. Ancak Barış yine de pes etmez. 
 
Şeyma’nın yaşadığı şok, onu yeniden eve kapatır. Şeyma içindeki enerjiyi atabilmek için, kendini ev işlerine verir. Bundan en zararlı çıkan ise Fikri olur. Fikri çareyi evden kaçmakta bulur, ama dışarıdaki hayatın çok da kolay olmadığını öğrenir. 
 
Rahmet, Müjde’den gizleyerek Duygu’nun doğum gününe gider. Ancak bu programın sonu Rahmet için kötü biter. Rahmet kendini karakolda bulurken, onun imdadına yetişen yine Müjde olur. 
 
Barış, evin parasını tamamlamak ve Basri’yi göndermek için Ali ile bir işe daha girer. Filiz’in yardımına koşmak için sadece kendini değil, Hikmet ve Rahmet’i de farkında olmadan büyük bir tehlikenin içine sokmuştur.

BİZİM HİKAYE 13. BÖLÜM FRAGMAN

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ