Bizim Hikaye 38. bölümü ile yeni sezona başlıyor!

Bizim Hikaye 38. yeni bölüm fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Yeni sezona 38. bölüm ile merhaba diyecek olan Bizim Hikaye dizisinde Filiz'in suçsuz olduğu anlaşılır ve özgürlüğüne yeniden kavuşur. Filiz hapishandeyken çok şey değişmiştir, Barış bir anda ortadan kaybolmuş Filiz'in babası çocuklara sahip çıkmıştır. Peki Bizim Hikaye 38. yeni bölümde Filiz Barış'ı bulabilecek midir?

12.09.2018 Çarşamba Güncelleme : 12.09.2018-9:51 Çarşamba

Bizim Hikaye 38. yeni bölüm fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Perşembe akşamları ekrana gelen sevilen dizi Bizim Hikaye yeni sezon ilk bölümde Filiz'in suçsuz olduğu anlaşılır ve hapisten çıkar. Filiz hapisteyken çok şey değişmiştir. Barış bir anda ortadan kaybolurken Filiz içeride kaldığı süre zarfında kardeşlerinin başarıları ile ayakta durabilmiştir. Peki Bizim Hikaye 38. yeni bölüm fragmanlarında Filiz, Barış'ı bulabilecek mi?

BİZİM HİKAYE 38. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hapse girmesiyle kardeşlerinden ayrılan Filiz’in tek avuntusu dışarıda her şeyin yolunda olduğunu bilmektir. Asım yakalanmış, Hikmet eve dönmüş, Rahmet üniversiteyi kazanmıştır. Minibollar bir yaş daha büyümüş, Tülay’ın hamileliği ilerlemiş, Barış ise Filiz’i kurtarmak için canla başla çalışmaya devam etmektedir. 

BİZİM HİKAYE 38. BÖLÜM FRAGMANI

Özetle dışarda her şey yolundadır. Filiz’in içerde yoldaşlık ettiği Çiçek’le birlikte tahliye edileceği günü beklemekten başka düşünmesi gereken hiçbir şey yoktur. Derken Filiz’in hayatı anlatılanların koca yalandan ibaret olduğunun anlaşılmasıyla tepetaklak olur. Filiz mucize eseri hapisten kurtulduğunda, kötü günlerin artık geride kaldığına emindir. Bu naif düşünce onun eski hayatına dair son masum anı olarak hatıra defterindeki yerini alır ve Filiz için gerçek hayat mücadelesi asıl şimdi başlar.

BİZİM HİKAYE 38. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Minibollar için bu kez tehlike en beklenmedik yerden, bizzat kendilerinden gelir. Ait olmadıkları bir dünyanın büyüsüne kapılan Minibolları zapt etmek Filiz için hiç kolay olmayacaktır. Onları geri kazanmak isteyen Filiz çok daha yırtıcı ve mücadeleci olmak zorundadır. Filiz, Minibolların savrulduğu hayatı toparlamaya çalışırken Rahmet ve Hikmet’in de gizlice batağa saplanmakta olduğundan henüz habersizdir. Şimdi Filiz’in dağılmaya değil, kardeşleri için dimdik ayakta durmaya ihtiyacı vardır. Ve tabi aşkı da, aşık olduğu adamla birlikte türlü acımasız sınavdan geçecek, sonunda kazananın kim olacağı ise aşklarının ne kadar büyük olduğuna göre belli olacaktır.

BİZİM HİKAYE 38. BÖLÜM 3. FRAGMANI

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ