Bursaspor Sow'da sona yaklaştı

Süper Lig ekiplerinden Bursaspor, ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği Moussa Sow'un transferinde sona yaklaştı.

12.01.2018 Cuma Güncelleme : 12.01.2018-16:02 Cuma
Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakay, AA muhabirine  yaptığı açıklamada, Sow'un kiralık olarak transferi konusunda epey mesafe  katettiklerini söyledi.
 
Senegalli oyuncunun kulübü El-Ahli Dubai ve menajeriyle büyük ölçüde  anlaştıklarını vurgulayan Parlakay, "Sow'un transferi konusunda küçük pürüzler  kaldı. Dün gece menajeriyle uzun bir görüşme gerçekleştirdik. Onları gidermeye  çalışıyoruz." dedi.
 
Parlakay, gündemdeki diğer isimler Kazakistan'ın Astana Kulübünden  Patrick Twumasi ve Kardemir Karabüksporlu Andre Poko için de görüşmelerin devam  ettiğini belirtti.
 
Twumasi için Astana Kulübünün yüksek bir bonservis bedeli talep  ettiğine dikkati çeken Parlakay, "Son olarak Astana Kulübüne teklifimizi sunduk.  Onlara düşünmeleri için 24 saat süre vermiştik. Teklifimize olumlu yanıt  vermemeleri halinde transferden vazgeçeceğimizi ilettik. Astana Kulübü bunun  karşılında bizden bir iki gün süre istedi. Bunu kabul ettik. Astana Kulübünün  vereceği yanıtı bekliyoruz." diye konuştu.
 
Parlakay, Kardemir Karbükspor'dan Poko için de oyuncunun menajeriyle  görüştüklerini, bu transfer için beklemede olduklarını sözlerine ekledi.
 
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ