Cennet'in Gözyaşları 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kaya'nın Arzu planı...

Cennet'in Gözyaşları 15. yeni bölümde heyecan doruk noktasına çıktı. Sevilen dizi Cennet'in Gözyaşları yeni bölümde Kaya'nın ortaya çıkışı tüm dengeleri alt üst etti. Peki ATV'nin sevilen dizisi Cennet'in Gözyaşları 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.01.2018 Pazar Güncelleme : 14.01.2018-23:09 Pazar

Cennet'in Gözyaşları 15. yeni bölümüyle bu akşam ATV'de heyecan kasırgası yarattı. Fragmanıyla oldukça dikkat çeken Cennet'in Gözyaşları dizisinde yine ortalık iyice karıştı. Peki Cennet'in Gözyaşları 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 16. BÖLÜM FRAGMANI

Cennet'in Gözyaşları 16. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Benim canımı bir daha acıtamazsınız!"

Kaya'nın ortaya çıkışı bütün dengeleri alt üst edecektir. İlk önce Cennet'in karşısına çıkan Kaya, kızının güvenini, kalbini kazanmak ister ama bu hiç de kolay olmayacaktır. Hayatının en büyük sırlarından biriyle yüzleşen Cennet etrafında güvenebileceği, acısını paylaşacağı birini ister. Bunun için de Selim'in kapısını çalar ve en büyük darbeyi o taraftan yer. Melisa ile Selim'in birlikte olduklarını öğrenir.

Selim, Melisa ile birlikte olduğunu sandığı için Cennet'in en zor zamanlarında yanında olamıyordur. İçinde sıkışıp kaldığı bu durum, ailesi ile olan kopuş Selim'i çaresiz bırakmıştır. Ne var ki yaşadıkları yaşayacaklarının yanında hiçbir şeydir…

Herkes kendi dertleriyle boğuşurken en ağır darbe ise Arzu'ya vurulmuştur. Kaya izini bulmuştur. Adını, hayatını değiştiren Arzu, şimdi geçmişiyle yüzleşmeye başlıyordur. Korkuları, travmaları Arzu'nun sonunda çok sert bir karar vermesine sebep olur. Kaya'dan kurtulmaktan başka çaresi yoktur. Her şeyini kaybetmeyi göze alan Arzu, Kaya yaşadığı sürece huzur bulamayacağını biliyordur. Sahip olduğu her şeyi kaybedecek olduğunu bile bile bunu yapacaktır. Kaya'yı ortadan kaldırmaktan başka çaresi yoktur! Ama Kaya'nın Arzu için çok daha büyük planları vardır…

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ