Diriliş Ertuğrul 119. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 118. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Nefes kesen sahnelerin yaşandığı Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul, Noyan'ı kurtarıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul 119. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.05.2018 Perşembe Güncelleme : 17.05.2018-16:11 Perşembe

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam 118. bölümü ile ekrana geldi. Halime Hatun'un ölümünün ardından Ertuğrul büyük yıkım yaşar. 

Diriliş Ertuğrul 119. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 118. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Halime, Kayı Obası’nda toprağa verilmiş ve Ertuğrul bunun üzerine bir süre yalnız kalmak istemişti. Osman’a bir süt anası bulunabilmesi için civar obalara alplar gönderilmişti. Ancak uygun bir süt anası bulunamamıştı. Ertuğrul, ormanlık alanda evladını yeni kaybetmiş olan Sugay Hatun’a rastlamış ve onu Kayı Obası’na gelip Osman’ın süt anası olmaya ikna etmişti. Noyan, ilk hamlesini yapmış ve önce Ahmet’in sonra da Almıla ile birlikte Tekfur Kritos’un canını almıştı. Almıla ise tekfurun kellesini Ertuğrul’a getirmiş ve onun güvenini kazanmıştı. Bu sırada alplar da Ahmet’in cenazesini getirmiş ve herkes büyük bir şok yaşamıştı
 
Halime’nin vefatının ardından aç kalan Osman, sıhhatine kavuşabilecek mi? Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul’u Ögeday’a ne amaçla elçi olarak gönderecek? Ertuğrul’u bekleyen bu çetin vazifenin sonu nereye varacak? Almıla, amacı doğrultusunda neler yapacak? Tekfur Kritos’un ardından Kayı Obası’nın başına kim musallat olacak?

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ