Doğal Yaşam tutkunları bu festivalde buluştu

Doğal Yaşam Festivali İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşti.

16.05.2018 Çarşamba Güncelleme : 16.05.2018-14:50 Çarşamba

Happy Nest tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından büyük küçük üretici firmaları bir araya getiren Doğal Yaşam Festivali İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinliğe özellikle çocuklu aileler ve doğal yaşama gönül verenler büyük ilgi gösterdi. 

Organik üreticiler bir araya geldi

Çocuklar ve ebeveynleri için birbirinden keyifli etkinlikler düzenleyen ve yıllar içerisinde en gözde mekanlardan biri haline gelen Happy Nest, bu yıl ikinci kez düzenlediği Doğal Yaşam Festivali ile organik üretim yapan firmaları tek bir çatı altında birleştirdi. Doğal ürünlerin yanı sıra seminer, atölye, etkinlik, aktivite ve özel performanslarla renklenen festival, 2 gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.

Doç. Dr. Yavuz Dizdar, Ali Koç, Erdem Öner, Zeynep Selvili Çarmıklı, Erkan Şamcı, Dr. Asuman Kaplan Algın ve daha pek çok isim konuşmacı olarak yer alarak ziyaretçilerin sorularını yanıtladı.

Doğal yaşam teması etrafında şekillenen festivalde doğal yaşamın vazgeçilmezlerinden nefes terapisi, beden zihin ve ruhsal dengeyi sağlayan yoga ve meditasyon uygulayıcıları ziyaretçilere eğitim vererek ilgililerine konuyla ilgili detayları aktardı. 

Suat Suna, Melisa Karakurt, Retrobüs, A Capella Boğaziçi ve Dans Fabrika ise sahne performanslarıyla ziyaretçilere müzik ziyafeti sundu.