'Dünyanın her yerinde ülkemi temsil ediyorum'

Ülkemizde de fırtınalar estiren La Casa De Papel dizisinin 3. Sezon müziklerini yapacak olan ünlü DJ Burak Yeter, Bebek'te görüntülendi.

10.08.2018 Cuma Güncelleme : 10.08.2018-12:36 Cuma

Tomorrowland’de sahne alan ünlü DJ son olarak da dünyada izlenme rekorları kıran La Casa De Papel dizisinin 3. Sezon yeni jenerik müziğini hazırlıyor...

İlk kez bir Türk DJ’in müziği diziyle beraber bütünleşip insanlara sunulacağını söyleyen Yeter, “ La Casa De Papel’in müzikleri bana emanet. Ülkemizde de sevilen bir dizi. Çok güzel bir başlangıç yaptık. Geçtiğimiz hafta Vatikan’da bir sahne şovu yaptık. 6 adet La Casa De Papel kostümüyle sahneye çıktık. İlk kez bir Türk’ün böyle büyük bir dizide adı geçecek. 3. Sezonda bizim şarkımız yer alacak. Dizinin İstanbul’da da bazı sahneleri çekilecek. Keşke bütün sahneleri İstanbul’da çekilse. Çünkü İstanbul dünyanın en güzel memleketi. İstanbul’u Türkiye’den daha çok biliyorlar. İstanbul’un çok büyük bir geçmişi var bunu yansıtmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Yurtdışı performanslarının harika geçtiğini söyleyen başarılı DJ, “Uyku zaman kaybı diyebilirim artık. Her gün farklı ülkelerdeyiz. Hatta bir günde 3 ülke dolaşmaya başladık. Bu bizim için yorucu bir tempo. Aynı zamanda alışık olduğumuz bir tempo. Türkiye’de eskiden nasıl aynı günde Samsun, Çeşme, Marmaris geziyorduk onun international ayağı başladı şimdi. Tecrübelerim Türkiye’den geldiği için çok fazla zorlanmıyorum. Tomorrowland’de yeni bir sayfa açtık. Türkiye ve dünya tarihinde ilk kez bir Türk Tomorrowland gibi bir festivalde sahne aldı. Canlı performansımız oldu. Yaklaşık 25 tane kanal aynı anda bizi yayınladı. Bir nevi görücüye çıktık. Çok başarılı bir performans aslında Dünya’nın her yerinden olumlu mesajlar geldi. Burak Yeter, sadece DJ değil aynı zamanda gitarist ve keyboard olduğunu gösterdi. Çok fazla Türk bayrağı vardı. Dünya’nın her yerinden Türkler bayraklarını alıp oraya geldi. Bizim için çok özel bir duyguydu. Sahnenin 2. Bölümünde ağlamamak için kendimi zor tuttum” dedi.
 

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ