Gigi Datome önce kızdı, sonra özür diledi!

Fenerbahçeli Gigi Datome, kendisine ironi yaparak destek veren takipçisine ilk önce kızdı, daha sonra yaptığı hatayı fark ederek özür diledi.

13.11.2017 Pazartesi Güncelleme : 14.11.2017-8:02 Pazartesi
Skorer
 
Fenerbahçeli Gigi Datome Fenerbahçeli Gigi Datome, kendisine ironi yaparak destek veren takipçisine ilk önce kızdı, daha sonra yaptığı hatayı fark ederek özür diledi.
 
Olympiakos forması giyen 6 basketbolcu, EuroLeague takvimiyle çakışan Dünya Kupası eleme maçlarında forma giymek istemediklerini açıkladı. Gigi Datome ise Twitter hesabından Olympiakoslu basketbolcuların Dünya Kupası eleme maçları için milli takıma gidemeyeceklerini açıkladıklarını aktaran bir haber paylaştı.
 
Bu paylaşımın altına yorum yapan bir takipçisi, "Olympiakoslu oyuncular da mı milli takımlara gitmeyeceklerini açıklamışlar! Onlar da mı vatan haini (!) olmuşlar" dedi. Takipçisinin Türkçe yaptığı ironiyi anlamayan İtalyan yıldız yorumu yazan takipçisine "Boş konuşma" diyerek yanıt verdi.
 
Yaptığı hatayı fark eden Datome; "Özür dilerim, ironi yaptığını anlayamadım. Bu konuda çok hassasım, bir dahaki sefere böyle bir durumda emin olmak için öncesinde Türk arkadaşlarıma soracağım" diyerek takipçisinin gönlünü aldı.
 
Takipçisi ise ingilizce olarak yazdığı mesajda sorun olmadığını önemli olanın THY Avrupa Ligi'ni kazanmaları olduğunu dile getirdi. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ