Golfçüler Kemer’de buluştu

BurguTech® Makina A.Ş’nin sponsorluğunda düzenlenen BurguTech® Golf Turnuvası, Kemer Country Club’da bugün sona erecek. İlk iki günü büyük bir heyecana sahne olan organizasyonda golfçüler kıyasıya mücadele ediyor.

14.05.2017 Pazar Güncelleme : 14.05.2017-2:30 Pazar
Birçok organizasyona kapılarını açan Kemer Country Club, bu kez de BurguTech® Makina A.Ş’nin sponsorluğunda düzenlenen BurguTech® Golf Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. İlk iki günü büyük bir heyecana sahne olan organizasyon bugün sona erecek.
 
BurguTech® Makina A.Ş. CEO’su Şeref Kabuk, golfün kendisi için bir tutku olduğunu ve böyle bir projeyi hayata geçirmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.
 
BurguTech® Makina A.Ş. Türkiye’de bir ilke imza atarak tamamıyla Türk otomasyon ve yazılımı ile çalışan arıtma  makinası Burgupress®’i üreterek Türkiye’ye kazandırdı. Burgupress makinası %90 enerji tasarrufu ile % 40’a varan katı madde elde edilmesini sağlıyor. Bu sayede hem tesisler hem de Türk ekonomisine büyük katkı sağlanmış oluyor. Bu teknoloji ile en önemlisi de şu an toprağa karışan, doğayı ve insan hayatını tehlikeye atan zehirli atıkların da önüne geçilmiş oluyor.
 
CEO Şeref Kabuk ve ortağı Arasya Atıksu Arıtma ve Kurutma Sistemleri A.Ş. CEO’su Aytuğ Güldamla ile ayrıca solar yöntemiyle arıtma çamuru kurutarak yakıt üretim tesisi kurma kararı aldı ve ilk tesislerini ise Eskişehir OSB için tam otomatik, Türkiye’nin en büyük solar arıtma çamuru kurutma tesisini kurdu. Bu girişimle tamamıyla öz semarye kullanarak, Denizli Çimento fabrikası sahası içerisinde 25 bin m2 alanda 15 milyon TL’lik bir yatırım gerçekleştirildi.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ