Hakan Özmert

Türk futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Karabükspor'da forma giymektedir.
 
Futbolculuk kariyeri
Kulüp takım kariyeri
 
Fransa'nın Nantes kentinde dünya'ya gelen Hakan Özmert burada fransız futbolunun köklü ekiplerinden FC Nantes'nın altyapısında futbola başladı. Ailesinin Türkiye'ye geri dönüp Sakarya'ya yerleşmesinden ötürü Sakarya'nın Akyazıspor ekibinin altyapısında oynamya başladı. Bir sezon aradan sonra Sakaryaspor altyapısına geçti. 2003 yılında profesyonelliğe geçiş sözleşmesini imzalayarak as takım kadrosuna dahil edildi. As takım için ilk resmî karşılaşmasına 25 Mayıs 2003 tarihinde Yozgatspor'a karşı oynanan 1. Lig karşılaşmasındaı.
 
2005'te Karşıyaka'ya kiralanan Özmert, 2007'de kendisini Antalyasporlu yapan sözleşmeyi imzalamıştır. Burada da 29 lig maçında 3 gole imza atmıştır.
 
2010-11 sezonunda Karabükspor'a transfer olmuştur. Burada uyum sorunu yaşamadan takımın önemli oyuncularından biri oldu be Karabükspor'un başarısında önemi pay sahibi oldu. Gösterdiği performansla birçok büyük takımın tranfer lsitesine girmeyi başardı.
 
2011-12 sezonunun başında Süper Lig ekiplerinden Bursaspor'a transfer olduğu duyuruldu.Fakat kısa süre sonra bu transferin gerçekleşmediği açıklandı. Bunun üzerine Süper Lig'in yeni ekiplerinden Orduspor'la 2 yıllık sözleşme imzalayarak buraya transfer oldu.Orduspor'da başarılı bir sezon geçirmesine rağmen 2012-13 sezonu öncesinde sözleşmesi fesh edildi ve Kasımpaşa'ya transfer oldu.
 
2013 yılında yeniden eski takımı Karabükspor'e döndü.

Hakan Özmert

için 607 adet arama sonucu bulundu.