‘Hesaba gerek yok’

Başakşehir galibiyetinin ardından öğrencilerini karşısına alan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, “Hesap yapmaya gerek yok. 5’te 5 yaparsak şampiyonuz” diyerek, sarı-kırmızılıları gelecek adına motive etti

17.04.2018 Salı Güncelleme : 17.04.2018-2:30 Salı

NEVZAT DİNDAR

Medipol Başakşehir’i 2-0 yenerek geçen hafta bıraktığı koltuğu geri alan Galatasaray’da şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlarken, teknik direktör Fatih Terim de önceki gece sıcağı sıcağına öğrencilerini karşısına aldı ve bir zafer konuşması yaptı.
 
Şampiyonluk yolundaki en büyük rakiplerinden biri olan Başakşehir karşısındaki mücadeleci futbolu beğenen Terim, “Hesap yapmaya gerek yok. 5’te 5 yaparsak şampiyonuz” diyerek gelecek adına mesaj verdi. Sarı-kırmızılıların teknik patronu, gelecek adına da şu mesajları verdi:
 
“Bu iştahla oynarsak elbette emeklerimizin karşılığını alırız. Kim ne hesap içinde olursa olsun önemli olan bizim ne yapacağımız... İpler artık elimizde. Karşımızda şampiyonluk için bizimle yarışan 3 takım daha var. Bu takımlar karşısında hiçbir hesaba girmeden kendi işini kendisi görebiliriz. Bugün de şampiyonluğu ne kadar çok istediğinizi gösterdiniz.”
 
Yedeklere moral
Tecrübeli teknik adam, soyunma odasına maçta oynayanlar kadar görev yapmayanları da onore ederek, “Bugün sahada olmayanlar kadar kulübedeki arkadaşlarımız da aidiyet duygularının ne kadar yüksek olduğunu gösterdi. Bu kenetlenme işte bizi hedefe götürecek” dedi.
 
 
[[HD_2649021]]
 
 
 
NBVHG
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ