İdo'dan 'ölüm tehdidi' açıklaması: Babam gerekeni yaptı!

Türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, aldığı ölüm tehdidi hakkında konuştu. Bodrum’da sahne alan genç şarkıcı, "Babam gerekeni yaptı, benim açıklama yapmama gerek yok" dedi. İdo, son zamanlarda hızla verdiği kilolarıyla ilgili ise Yasemin Şefkatli ile ayrılığının da etkili olduğunu ifade etti.

11.07.2018 Çarşamba Güncelleme : 11.07.2018-15:54 Çarşamba
MUĞLA (İHA)

İdo Tatlıses, Bodrum'da bir beach'te müziksevelerle buluştu. Oldukça neşeli olduğu görülen İdo, bir an olsun yerinde durmadı. Konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan İdo, Yasemin Şefkatli ile olan ayrılığı hakkında ilk kez açıklama yaptı.

26 yaşındaki şarkıcı, son zamanlarda verdiği kilolar ile ilgili soruya, “Aşırı yemek yiyemiyorum. Kilo vermeye devam ediyorum. Yasemin Şefkatli ayrılığının da etkisi var tabi” yanıtını verdi.
  
"BABAM GEREKENİ YAPTI"

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses'i arayan bir kişi İdo’yu öldürmek ile tehdit etmişti. Tehdidin ardından İbrahim Tatlıses, savcılığa başvurup şikayetçi olmuştu. İdo, bu konu hakkında, "Babam gerekeni yaptı ve savcılığa başvurdu. Benim açıklama yapmama gerek yok zaten. Kimin tehdit edildiği önemli değil önemli olan böyle bir konunun yaşanmasıdır" dedi.
  
İki gün boyunca Bodrum’da sahne alan İdo, yaz konserlerinin çok yoğun olduğunu, bazı günler iki konser bile verdiğini ifade etti.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ