‘İnanmadığım düşünceyi savunmam’

ABD’li model Karlie Kloss, yıllardır birlikte çalıştığı Victoria’s Secret’ın, kadınları en iyi temsil eden markalardan biri olduğunu söyledi.

14.03.2018 Çarşamba Güncelleme : 14.03.2018-1:30 Çarşamba

Victoria’s Secret meleklerinden Karlie Kloss, Telegraph gazetesine konuk oldu. Yıllardır podyumlarında yürüdüğü markanın, Hollywood’da yaşanan taciz skandallarının ardından ortaya çıkan Me Too (Ben de) ve Time’s Up (Zaman Doldu) hareketlerinin en büyük temsilcilerinden biri olduğunu belirten 25 yaşındaki model, “Victoria’s Secret gibi bir şov, şu anda yaşadığımız dünya içinde bu konuyla en alakalı organizasyonlardan biridir.  Cinsiyetinin farkında olan ve görevinin başında bulunan kadınlar güçlüdür” dedi. 

İnanmadığı bir düşünceyi asla savunmayacağını söyleyen Kloss, gazeteye şunları anlattı: “Böyle bir moda şovu kadınların en iyi şekillerde görünmesini sağlıyor. Bizler de bunu hep birlikte kutluyoruz. Topuklu ayakkabı giymek, makyaj yapmak ya da çok güzel bir iç çamaşırı içinde olmak bu durumu değiştirmez. Burada önemli olan kendi gücünüzü kendiniz yaratabilmeniz ve kontrol altında olabilmenizdir.”

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ