Işıl Alben, Polonya maçında da yok

Sakatlığı nedeniyle A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın 2019 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Estonya ile oynadığı maçta forma giyemeyen Işıl Alben, 15 Kasım'da Polonya ile yapılacak karşılaşmanın kadrosunda da yer almayacak.

13.11.2017 Pazartesi Güncelleme : 13.11.2017-11:44 Pazartesi
İSTANBUL (AA)
A Milli Kadın Basketbol Takımı'nda sakatlığı devam  eden Işıl Alben, 2019 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 15 Kasım Çarşamba günü  Polonya ile yapılacak maçın kadrosundan çıkarıldı.
 
Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamada, sakatlığı  nedeniyle 11 Kasım Cumartesi günü Estonya karşısında forma giyemeyen Işıl Alben'in durumunun tekrar gözden geçirildiği ve Polonya maçının kadrosundan da  çıkarıldığı ifade edildi.
 
Açıklamada, konuya ilişkin olarak A Milli Kadın Basketbol Takımı  Menajeri Zeynep Gül Ene'nin, "Sporcumuz Işıl Alben'in, Türkiye Basketbol  Federasyonu Sağlık Kurulu'nun dün verdiği rapor sonucunda 15 Kasım Çarşamba günü  oynanacak Polonya karşılaşmasında da kadrodan çıkartılmasına karar verilmiştir.  Işıl, 11 Kasım Cumartesi günü oynadığımız Estonya maçında da sağlık kurulunun  verdiği rapor sonucunda kadroda yer almadı. Başarılı oyuncumuza geçmiş olsun  dileklerimi iletir, bir an önce tekrar parkelerde görmeyi temenni ederiz."  ifadelerine yer verildi.
 
 
 
  
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ