İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 32. bölümüyle dün akşam yayınlandı. STAR TV'nin ilgiyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin son bölümüyle nefesleri kesti. İstanbullu Gelin 32. son bölümde Esma ve Süreyya arasındaki buzlar eridi. Peki İstanbullu Gelin 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.01.2018 Cuma Güncelleme : 13.01.2018-8:23 Cuma

STAR TV'nin heyecanla takip edilen dizisi İstanbullu Gelin 32. bölümü ile dün akşam herkesi ekran başına kilitledi. Süreyya, Esma'yı köşeye sıkıştırıyor. Artık Esma ve Süreyya arasında buzlar eriyecek.

İSTANBULLU GELİN 33. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İstabullu Gelin 33. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN 32. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yaşanan son olay konakta beklenmedik bir ittifak kurulmasına sebep olur. Adem’in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret’i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara’nın söylediği bir bilgi Süreyya’yı büyük kaygılara sürükler. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk’un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur. Reyhan’ın bildikleri Esma’yı, Esma’nın bildikleri ise Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getirir.

İSTANBULLU GELİN 32. BÖLÜM 2. FRAGMANI 

İSTANBULLU GELİN 32. BÖLÜM FRAGMANI 

 

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ