Kebaba Dair Her Şey

Elite World Chefs’in ilk mutfak atölyesi çalışması ‘Kebaba Dair Her Şey’ 14 Ekim Cumartesi günü saat 13.00 – 15.00 arası Elite World Europe The Grill Restoran’da düzenlenecek.

12.10.2017 Perşembe Güncelleme : 12.10.2017-12:15 Perşembe

Türk Mutfağı’nınvazgeçilmezi olan kebap yapımını öğrenmek isteyenler‘Kebaba Dair Her Şey’etkinliğinde; şişe kebap saplama, şişlik etlerinisoslamanın yanı sıralavaş, tırnak pide, çiğ köfte ve içli köfte yapımınıda öğrenecek.Minimum 6, maksimum 20 kişiden oluşan atölye dersi için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Rezervasyon için 0212 404 05 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İki saat sürecek ‘Kebaba Dair Her Şey’ atölyesininfiyatı ise 150 TL.

Elite World Chefs ile profesyonelliğe bir adım daha…

Elite World Hotels, çikolata yapımından pasta süslemeye, et soslama ve pişirme tekniklerinde, pizza ve ekmek yapımına kadar Türk ve Dünya mutfağından birbirinden farklı lezzetleri özel sunumlarıyla misafirleri  ve katılımcıları ile  buluşturuyor. ‘Elite World Chefs Workshop’ programlarında, günlük ve haftalık olarak  hazırlanan menüler ve sertifika programları katılımcılara sunuluyor. Elite World Hotelsprofesyonel şefleri tarafından verilen eğitimlerde, mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan katılımcılar profesyonelliğe bir adım daha yaklaşıyorlar.

Katılımcılar, Elite World Hotels şefleri ile birlikte hazırladıkları yemekleri dilerlerse workshop  boyunca tüketebiliyorlar  ya da Elite World Chefs Akademi’nin temin ettiği ambalajlar ile evlerine götürebiliyorlar. Belirlenen gün ve tarihlerde workshop gruplarına katılan mutfak severler, workshop programları sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarına da kavuşuyorlar.