Kemer Country'de heyecan sona erdi

Kemer Country Club’ın dünya standartlarındaki tenis kulübünde 8 gün süren 12 Yaş Yaz Kupası tamamlandı. Bayanlar ve Erkekler kategorisinde ödüller sahiplerini buldu.

29.07.2018 Pazar Güncelleme : 29.07.2018-3:05 Pazar

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından organize edilen 12 Yaş Yaz Kupası 21 Temmuz-28 Temmuz tarihleri arasında Kemer Country’ın ev sahipliğinde gerçekleşti. Ülkemizin her yerinden tenise gönül veren 12 Yaş ve altındaki sporcuların katıldığı turuvada kıyasıya mücadele yaşandı.

Türkiye Tenis Federasyonu puantajı açısından önemli bir turnuva olarak öne çıkan turnuvada oyuncular aynı zamanda Kemer Country Club’ın dünya standartlarındaki tenis kulübünde 8 gün boyunca keyifli bir deneyim yaşama şansı elde etti.

Bayanlar ve Erkekler şeklinde çiftler ve tekler ayrı kategoride toplam 167 genç tenişçinin kıyasıya mücadele ettiği 12 Yaş Yaz Kupası, 27 Temmuz Cuma günü oynanan final maçlarının ardından Kemer Country Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

12 YAŞ YAZ KUPASI SONUÇLARI

ÇİFT BAYANLAR FİNALİSTLER: Roxy Saime Uçur, Roxanne Sultan Uçur
ŞAMPİYONLAR: Esra Soylu, Defne Toprak

ÇİFT ERKEKLER FİNALİSTLER: Mert Aytekin, Recep Efe Zop
ŞAMPİYONLAR: Can Erözü, Emir Tuna Ekal

Genç sporcuların 8 gün boyunca süren rekabeti büyük bir mücadeleye sahne olurken, gerçekleştirilen törenle ödüller sahiplerine verildi.


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ