Kemer’de adım adım finale

Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde hafta sonu Team Cup Engel Atlama Yarışmaları’nın üçüncü ayağı yapılacak. Dokuz takımın yer aldığı dev organizasyonun finali ise 1-2 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek

10.03.2017 Cuma Güncelleme : 10.03.2017-2:30 Cuma
 
Demirören Şirketler Grubu’na ait uluslararası standartlara sahip bir kulüp özelliğinde olan Kemer Country Club (KCC), ‘Engel Atlama Yarışmaları’na ev sahipliği yapıyor. 
 
Avrupa’nın en iyi atlı spor kulüplerinden biri olarak kabul edilen Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde Team Cup Engel Atlama Yarışmaları 11-12 Mart tarihlerinde devam edecek, finali ise 1-2 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yaklaşık bir buçuk ay süren 11-12 Şubat, 18-19 Şubat’ın ardından hafta sonunda üçüncü ayağı düzenlenecek olan organizasyonda dokuz takım yer alıyor. Takımlar dörder kişiden oluşuyor ve her birinde en az bir kadın olmak üzere 25 yaş altı binici de yarışıyor. Takımların liderliklerini ise Türk binicilerinin en önemli isimlerinden Oktay Sezek, Hasan Şentürk, Uğur Yılmaz, Mert Alıcıoğlu, Hüsnü Dinç, Sencer Horosan, Sencer Can, Çağrı Başel ve Altuğ Altay göğüslüyor. Her biri iki gün sürecek yarışmalarda günde altı koşu yapılıyor. 
 
Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı tüm binicilere açık olan Engel Atlama Yarışmaları’nın medya sponsorluğunu ise her zaman olduğu gibi Milliyet ve Vatan Gazeteleri üstleniyor. Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde yapılacak yarışlar sporseverlere de açık olacak.
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ