Kemer'de kupa Fidanboy'un

Kemer Country Golf Kulübü’nde düzenlenen Samsung Golf Challange’da zirveye Ali Fidanboy çıktı. Organizasyonda dereceye girenlere kupalarının yanında teknolojik ürünler de takdim edildi.

12.09.2017 Salı Güncelleme : 12.09.2017-2:30 Salı

Golf tutkunlarının 8-10 Eylül tarihlerinde Kemer Country Golf Kulübü’nde bir araya geldiği ve bu yıl birincisi düzenlenen Samsung Golf Challange önceki gün yapılan ödül töreni ile sona erdi.

Golf dünyasının yıldız sporcularını bir araya geldiği turnuvada her gün yaklaşık 108 oyuncu mücadele etti. 3 gün süren heyecan dolu organizasyonda Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim tüm katılımcılara teşekkür etti. Samsung Golf Challange’a iş dünyası ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Nihat Özdemir, Erhan Kamışlı, Hasan Akçakayalıoğlu, Erdem Kıramer, Beyhan Benardete ve Cemal Kalyoncu gibi isimler katıldı.

Turnuvanın kazananı Ali Fidanboy ödülünü Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim’in elinden aldı, tüm kazananlara kupaların yanı sıra Samsung, S8, Gear S3, A7 gibi teknolojik ürünler de takdim edildi.SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ