Kemer'de nefes kesen yarış

Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde Team Cup Engel Atlama Yarışmaları’nın üçüncü ayağı dün start aldı. Dokuz takımın yer aldığı dev organizasyonda bugün kürsüye çıkacak isimler belli olacak.

12.03.2017 Pazar Güncelleme : 12.03.2017-2:30 Pazar

Demirören Şirketler Grubu’na ait uluslararası standartlara sahip bir kulüp özelliğinde olan Kemer Country Club (KCC), bu kez Engel Atlama Yarışmaları’na kapısını açtı.

Avrupa’nın en iyi atlı spor kulüplerinden biri olarak kabul edilen Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde Team Cup Engel Atlama Yarışmaları dün yapılan mücadelelerle devam ederken bugünkü müsabakalarla 3. ayak sona erecek. Final ise 1-2 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Yaklaşık bir buçuk ay süren 11-12 Şubat, 18-19 Şubat’ın ardından üçüncü bugün tamamlanacak olan organizasyonda dokuz takım yer alıyor. Takımlar dörder kişiden oluşuyor ve her birinde en az bir kadın olmak üzere 25 yaş altı binici de yarışıyor. Takımların liderliklerini ise Türk binicilerinin en önemli isimlerinden Oktay Sezek, Hasan Şentürk, Uğur Yılmaz, Mert Alıcıoğlu, Hüsnü Dinç, Sencer Horosan, Sencer Can, Çağrı Başel ve Altuğ Altay göğüslüyor.

Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı tüm binicilere açık olan Engel Atlama Yarışmaları’nın medya sponsorluğunu ise her zaman olduğu gibi Milliyet ve Vatan Gazeteleri üstleniyor. Yarışlar sporseverlere de açık olacak.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ