‘Kofti bir durum yok’

Evliliğinde zor gün geçirdiği konuşulan Kibariye, durumu Roman dilinde özetledi: “Kofti bir durum yok, her şey sebai dü... İşler iyi”

12.07.2018 Perşembe Güncelleme : 12.07.2018-8:54 Perşembe
Umut Ünver - Bodrum'dan bildiriyor

Yazı, Bodrum’daki tripleks villasında geçiren Kibariye, önceki gün objektiflere takıldı. Market alışverişi yapan sanatçı, muhabirlerle sohbet etti. Eşi Ali Küçükbalçık ve kızının  evde olduğunu söyleyen Kibariye, evliliklerinde her şeyin yolunda gittiğini belirtti. Eşinin kendisini aldattığı iddiası ve kumar borcu nedeniyle zor günler geçirdiği konuşulan şarkıcı, “Çapkınlığı gözlerimle görmedim, illa yakalayacağım biriyle... Ya da siz çekeceksiniz ve o zaman ‘Tamam’ diyeceğim. Kumar haberleriyle ilgili yorumum da, hatasız kul olmaz!” şeklinde konuştu. 

Eşinin harcamaları yüzünden ev kredisini ödeyemediği söylentilerine de açıklık getiren Kibariye, şunları anlattı: “Şükür, çalışıyorum ve eksiklerimi alıyorum. Bazı sıkıntılar oldu ama hepsi geçti, gitti. Ben ve çocuğum mutluyuz. Babası, evlenirken kızımın kırmızı kurdelesini bağlayacak. Hiçbir zaman ‘bilmem neler’ için yuvamı yıkmam. Önemli olan, hataları tekrarlamamaktır. Evliliğime sahip çıktım. Yuvayı dişi kuş yaparmış. Romanca’da şöyle derler; ‘Kofti bir durum yok     her şey sebai dü...’ Yani iyi.” 

Kibariye, “Ali’nin hayatında ciddi biri varsa  ve ben de bunu görürsem,  o zaman bu evlilik biter”  ifadesini kullandı.

 

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ