Kosheleva'ya duygulandıran teklif!

Galatasaray’ın, sakatlığı nedeniyle sezonu kapayan Rus smaçör Kosheleva’ya yeni sözleşme teklif ettiği ortaya çıktı.

12.05.2018 Cumartesi Güncelleme : 12.05.2018-15:53 Cumartesi
Onur Dinçer / Skorer 
 
Galatasaray’ın mart ayında sakatlanan voleybolcusu Tatiana Kosheleva'ya yeni sözleşme teklif ettiği ortaya çıktı. Oyuncu, Rus basınına yaptığı açıklamada teklifi açıkladı ve kendisi gibi sakat bir oyuncuya yapılan bu tekliften dolayı kulübü övdü.
 
Final-four’da çok aranmıştı 
 
Bükreş’in ev sahipliğindeki final four’a yıldız isminden yoksun çıkan ve ancak dördüncü olabilen sarı-kırmızılılar, takımın en önemli isimlerinden biri olan oyuncusunu çok aramıştı. Kosheleva “Galatasaray yönetimi bana sözleşmemi yenileme önerisinde bulundu” dedi. 
 
‘Sakatken sözleşme teklif etmeleri…’ 
 
Rus milli voleybolcu şöyle devam etti: “Bu teklife büyük saygı duyuyorum çünkü gelecek sezon takımda kalma teklifini ben sakatlandıktan sonra yaptılar. Hangi spor dalında olursanız olun bir sporcu böyle bir şeyin değerini gerçekten anlayabilir. Kulübün bu inancı ve desteği çok değerli.” 
 
‘Ağustos’ta sahalara dönüyorum’ 
 
Dizindeki sakatlığın son durumunu da açıklayan 29 yaşındaki smaçör “Böyle bir sakatlığın iyileşme süreci oldukça zorlu. Zorlu, sıkıcı ve acı verici bir süreç yaşadığımı saklamayacağım. Ancak her geçen gün iyileşme gösteriyorum. Hatta benzer sakatlığı yaşayan başka meslektaşlarım, bu kadar kısa sürede egzersizlere başlamamdan şaşkınlık duyduklarını söylüyorlar. Ağustos’ta sahalara döneceğimi düşünüyorum” diye konuştu. 
 
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ