Lionel Messi hakkında şok iddia!

Pek çokları tarafından futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük futbolcuları arasında gösterilen Lionel Messi'yle ilgili gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya atıldı.

13.01.2018 Cumartesi Güncelleme : 13.01.2018-11:59 Cumartesi
Football Leaks'in sızdırdığı belgelere göre Messi'nin Barcelona ile yeni yaptığı ve haftalık  600 bin euro olduğu daha önce açıklanan bedelin aslında haftalık 2 milyon euro olduğu iddia ediliyor.
 
Kamuoyuna açıklanmayan ve gizli tutulan, düşük gösterilen bedel dışarda tutulursa sızdırılan belgelere göre Messi'nin Barcelona'dan senelik kazancı 100 Milyon euronun üzerinde.
 
Football Leaks'in Messi hakkında paylaştığı bir diğer belgeye göre ise Arjantinli süperstar ile Real Madrid yönetimi arasında 2013 yılında bir transfer görüşmesi gerçekleşti.
 
İddialara göre Real yönetimi, o dönem Messi'nin serbest kalma bedeli olan 250 milyon euro'yu ödemeye hazırdı ve Messi'ye de dudak uçuklatan bir teklifte bulundu.
 
Yıllık 23 milyon euroluk net bir teklifle Messi'nin başını döndüren Madrid kulübünün şu anda da hâlâ İspanya Başbakanı olan Mariano Rajoy'a Arjantinli futbolcu hakkında vergi kaçırma davası açılmaması adına baskı yapma sözü verdiği de ortaya çıktı.
 
Belgelerde Messi'nin teklifi reddetmesi üzerine Real Madrid'in Gareth Bale'e yöneldiği iddia edildi.
 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ