MSC Seaview Cenova'da suya indirildi

MSC Seaciew, Cenova limanında düzenlenen törenle suya indirildi. Sophia Loren daha öncekilerde olduğu gibi bu sefer de isimlendirme töreninde hazır bulundu. MSC Seaview, Batı Akdeniz limanlarını dolaştıktan sonra Malta'ya da uğrayacak.

12.06.2018 Salı Güncelleme : 12.06.2018-12:52 Salı

MSC Seaview, yıldız sanatçılar, VIP misafirler, en önemli iş ortakları olan seyahat acenteleri, uluslararası medya kuruluşları ve MSC Cruises ile MSC Group şirketlerinin en üst düzey yetkililerinin katılımıyla gerçek MSC geleneğine uygun bir şekilde isimlendirildi ve suya indirilme töreni gerçekleştirildi. MSC Group şirketlerinin kurucusu aynı zamanda yönetim kurulu başkanı olan Gianluigi Aponte ve MSC Cruises şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Pierfrancesco Vago aileleriyle beraber bu etkinliğe katıldı.

Suya inme töreni İtalyan televizyonlarının yıldızı, İsviçre doğumlu Michelle Hunziker tarafından sunuldu. Değerli sunucu sahneyi, “İtalyan Blues Rock müziğinin babası” Zucchero Fornaciari ile paylaştı. Televizyon yıldızı Lorella Cuccarini ile İtalyan çocuk korosu Piccolo Coro Dell'Antoniano da UNICEF elçileri olarak sahne aldı. UNICEF işbirliğine değinilerek, gelişmekte olan ülkelerdeki çocukların ve onların ailelerinin hayatlarını iyileştirmek için MSC Cruises’un yaptığı değerli çalışmalar vurgulandı. MSC Seaview’un ikiz gemisi olan ve geçtiğimiz Aralık ayında töreni yapılan  MSC Seaside için de  sahne alan dünyaca ünlü Andrea Bocelli’nin oğlu genç belcanto yeteneği, Matteo Bocelli de izleyenleri büyüledi.  Matteo Bocelli, geminin mürettebatının onurlandırıldığı, hizmetleri için onlara teşekkür edildiği, önemli bir gelenek olan Mürettebat Geçişi sırasında şarkısını söyledi. 

Geleneksel seremoninin sonuna yaklaşıldığında, geminin isim annesi olan Sophia Loren bizzat ismini verdiği on üçüncü MSC Cruises gemisinin açılış kurdelesini kesti. Sophia Loren, MSC Cruises ailesinin bir parçası olarak, her isimlendirme seremonisinde olduğu gibi, bu defa da etkinliğe bir Hollywood ışıltısı ve stili kattı. 

MSC Seaview ilk seyahatine 10 Haziran’da Cenova’dan başlayacak, Batı Akdeniz’de aralarında popüler limanlardan Cenova, Marsilya ve Barcelona’nın olduğu altı limanda duracak ve yoğunlukla tercih edilen Akdeniz coğrafyasındaki Napoli, Sicilya’nın Messina ve Malta’nın Valetta limanlarına da uğrayacak. 
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ