Oyuncu Murat Tavlı’nın arabası soyuldu!

Oyuncu ve yazar Murat Tavlı'nın lüks aracı kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından soyuldu.

13.03.2018 Salı Güncelleme : 13.03.2018-18:31 Salı

Olay, 10 Mart akşamı Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında meydana geldi. İmza günü etkinliği için gittiği Isparta 2. Kitap Fuarı'ndan dönen Murat Tavlı, park halindeki aracının yanına gittiğinde soyulduğunu fark etti. 

Tavlı'nın lüks aracındaki 50 Bin TL değerindeki parçayı çalıp kaçan hırsızlar, parmak izi bırakmadan kayıplara karıştı. Olayla ilgili Medyatava'ya açıklama yapan Tavlı, kendi aracının haricinde zarara uğratılan 14 araç daha olduğunu ve bu kişilerin sipariş üzerine hırsızlık yapan bir şebeke olduklarını belirtti.

Murat Tavlı, "Aracımın yanına gittiğimde bu halde gördüm. 50 bin TL hasar var araçta. Bunlar bir çete ve şu an bu marka ve bu model arabaların peşindeler. Sipariş üzerine çalışıyorlar. Sipariş aldıkları parçaların bulunduğu o arabaları bulup, patlatıp, çaldıkları parçaları satıyorlar. Serviste bu halde bekleyen 14 araça daha var ve bunlar çete haline gelmiş oldukça profesyonel çalışan bir ekip. Parmak izi de çıkmadı ve polisin yapabileceği hiçbir şey olmadığı söylendi. Yakalanmıyorlar. Onlar yakalanmadığı için de canı yanan biz vatandaşlar oluyoruz" ifadelerini kullandı.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ