Payitaht Abdülhamid 60. bölüm fragmanı! Osmanlı'yı bölüşmek istiyorlar...

Payitaht Abdülhamid 60. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Payitaht Abdülhamid'te Abdülhamid, Osmanlı'yı bölüşmek isteyenlere engel olmaya çalışıyor.

09.11.2018 Cuma Güncelleme : 09.11.2018-8:56 Cuma

Reval masasında Osmanlı’yı bölüşmek üzerine pazarlıklar sürerken, Abdülhamid bu masayı dağıtmanın yollarını arar. Fuat ise Abdülhamid’in yeni hamlesini İngilizlere sızdırmak için Heyeti Mahsusa’ya girmeyi hedefler. Böylece yapılan planlardan haberi olacaktır. Abdülhamid dahiyane bir strateji geliştirir ve Halil Halid’i vazifelendirip Rusya’ya gönderir… Eğer planı işe yararsa Rus-İngiliz işbirliğini bozulacaktır. Ancak Fuat planı öğrenip sızdırır.
 
Bidar Sultan, Seniha ile vakfa giderken, kaçırıldığı kulübede yatağa mahkum olduğu söylenen yaşlı adamı yolda yürürken görür… Muhafızlara adamı yakalatır ve saraya getirtir. Adam Şivenaz’ı ele verirse, Bidar her şeyi öğrenecektir… Bidar, rüyalarında gördüklerinin gerçek olduğunu ve Şivenaz’ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi?
 
Naime ve Abdülkadir, ticaret anlaşmasına imza atıp içine çekildikleri büyük tuzağa düşecek mi?
 
Halil Halid, ilk kez kendisine kurulan kumpas karşısında çaresiz mi kalacak? Abdülhamid, yaptığı plan deşifre olunca, Reval masasında Osmanlı’yı parçalamalarına nasıl engel olacak?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 60. BÖLÜM FRAGMANI

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 60. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ